Medcezir dizisi genç oyuncular için dönüm noktası oldu !

Medcezir dizisi genç oyuncular için dönüm noktası oldu !

PAYLAŞ

Medcezir dizisi genç oyuncular için dönüm noktası oldu !

Star Tv’nin sevilen gençlik dizisi MEDCEZIR. Başarılı kadrosu, güzel senaryosu, müzikleri ile büyük ilgi gördü. Medcezir dizisi sosyal medyada da büyük ilgi gören bir dizi.. Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy dizinin önemli çifti ( Mira ve Yaman ) !

1098463_504060256338180_965167804_n

Serenay Sarıkaya çok yetenekli bir genç oyuncu, başarılı ve güzel. Özellikle son zamanlarda oyunculuğunu çok geliştirmiş, çok iyi performans sergiliyor.

Serenay Sarıkaya şık olduğu kadar sade biri. Geleceğin çok önemli yıldızlarından olacak eminim. Serenay Sarıkaya ‘nın sesi de çok güzel. Lale Devri ve Medcezir ‘de söylediği şarkılar çok beğenildi. Çağatay Ulusoy ‘un oyunculuğunu çok beğeniyorum. Çok kabiliyetli bir genç. Özellike Adını Feriha Koydum ‘da çok gerçekçi ve başarılı oynamıştı, tüm övgüleri sonuna kadar hak ediyor.

Medyadaki duruşu, yeteneği ve çizgisini hep koruması ayrı önemli özellikleri. Serenay ve Çağatay’ın uyumu çok beğenildi. Gerçekten uyum yakalamayı başardılar. genel olarak güzel ve sağlam kadrouya sahip olan dizi. Mine Tugay ve Barış Falay ‘ın performansları mükemmel. Dizinin diğer genç oyuncularının performansı da gayet iyi, oyunculuğunu geliştiren yetenekli isimler. Tüm genç oyuncuların önü ve yolu açık eminim. Taner Ölmez, Hazal Ergüçlü çok yetenekli gençler. Tebrikler