Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’lı Medcezir kolay unutulmayacak !

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’lı Medcezir kolay unutulmayacak !

PAYLAŞ

Star Tv bu sene de önemli ve iddiali diziler yayınlamaya devam ediyor.Sezon başında başlayan ve ratinglerde tüm rakiplerine meydan okuyan Medcezir dizisi Star’ın gözbebeği. Başrollerini Adını Feriha Koydum dizisi ile milyonların hayran olduğu,genc neslin en öñemli ve en yetenekli oyuncularından Çağatay Ulusoy,bugüne kadar bir çok dizide rol alsada asıl çıkışını Lale Devri dizisi ile yapan bir anda yıldızı parlayan yetenekli,güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, Mine Tugay,Barış Falay’ın canladırdığı Medcezir dizisi son zamanların en çok konuşulan dizilerinden.941854_249318858556433_154805025_n

Fakir bir gencin hayatla mücadelesi ve aşık olacağı kızla olan engellerle dolu aşkını anlatan dizinin hayran kitlesi ise gitdikce büyüyor,Amerika’nın en ünlü dizilerinden olan The O.C ‘un uyarlamasıdır bildiğimiz gibi.Dizi zorlu rakiplerine rağmen her hafta AB ‘nin birincisi oluyor. Birinci olmasının en büyük sebebi nedir ? Inkar edemeyizki en büyü sebep Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkayadır.

Mükemmel uyum,çok iyi oyunculuk performansları diziyi çok izlettiriyor. Dizinin ana kadrosundan yan kadrosuna kadar tüm oyuncular çok yetenekli ve çok başarılı. Özellikle Mine Tugay ve Barış Falay göz kamaştıriyolar. Tüm oyunculara başarılar diler, ratingleri bol olsun.