Apple iOS 10.1.1 güncellemesini yayınladı

Apple iOS 10.1.1 güncellemesini yayınladı

PAYLAŞ

Apple, bir hafta önce yayınlanan iOS 10.1 güncellemesinin ardından, iOS 10.1.1 sürümünü yayınladı.

Apple, iOS 10 sürümünü geliştirmeye devam ediyor. Bir taraftan iOS 10.2 güncellemesinin çalışmalarını sürdüren ve bu güncellemeyi geliştiricilerle paylaşan Apple iOS 10.1.1 güncellemesini yayımladı. Yeni güncelleme; iOS 10 ile uyumlu tüm iPhone, iPad ve iPod Touch modellerine Özellikle Apple Watch kullanıcılarının güncellemeyi yapmalarını tavsiye ediyoruz.

iOS 10.1.1 Güncellemesinin Getirdiği Yenilikler

iPhone 7 Plus model için Portre Kamera özelliği, bazı ülkeler için toplu taşıma yol tarifleri, bazı iyileştirmeler, şuana kadar tespit edilen sorunların giderilmesi, bulanık arka plan netliğini, derinlik efekti özelliği, iCloud yedekleme için bazı özellikler, ızgara görüntüsünde geniş renk iyileştirmesi, bulanık ve yanıp sönmeye neden olan sorun, Mesaj efektleri, Hareketi Azalt özelliği, uykudan uyanan aygıtlar performans iyileştirmesi ve dahası aşağıda yer almakta. ios-10

iOS 10.1.1 güncellemesini; iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod Touch 6. nesil cihazlar yükleyebilir.

64,2 MB boyutundaki güncellemeyi yüklemek için  Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümünden yapabilirsiniz.