Apple Watch’ın Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple Watch’ın Fiyatı ve Çıkış Tarihi

PAYLAŞ

Apple, merakla beklenen ürünleri arasında ilk sırayı alan Apple Watch‘i sonunda tanıttı. Dün akşam düzenlenen Spring Forward isimli etkinliğin başrol oyuncusu Apple Watch oldu.

Apple Watch 10 Nisan’dan itibaren ABD, İngiltere, Avrupa ülkeleri, Çin, Japonya, Hong Kong gibi ülkelerde satışa çıkacak. Türkiye ise ilk partide yok, Apple Watch‘in Türkiye’ye resmi olarak gelmesi yaz aylarını bulacak.

Apple Watch, üç farklı ana model ve her modelde biri büyük (42 mm), biri küçük (38 mm) iki boy kasa ile satışa çıkacak.

Apple Watch’in pil ömrü ise 18 saat olarak duyuruldu. Yani tıpkı iPhone ‘lar gibi Apple Watch‘ler günde en az bir kere şarj edilmek zorunda olacak.

 

Apple Watch Standart : Kasası paslanmaz çelikten. 20 farklı dış görünüş seçeneği var. Fiyatları 549 dolar ile 599 dolar arasında değişiyor.

Apple Watch Sport : Gövdesi alüminyum alaşım, yani diğer modellere göre daha sağlam. Fiyatları 349 dolar ile 399 dolar arasında değişecek.

Apple Watch Edition : Lüks segmentteki saat modeli. 8 farklı dış görünüşte olacak ve 18 ayar altın işlemeli olacak. Sadece bazı mağazalarda  satılacak. Fiyatları 10 bin dolar ile 17 bin dolar arasında değişecek.

 

Apple Watch’ın kordon modelleri ve fiyatları : 

Sport Band: 49 dolar
Classic Buckle: 149 dolar
Leather Loop: 149 dolar
Milanese Loop: 149 dolar
Modern Buckle: 249 dolar
Link Bracelet: 449 dolar