Apple’dan iPhone 6S Mini Sürprizi

Apple’dan iPhone 6S Mini Sürprizi

PAYLAŞ

Apple çıkardığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modeliyle ilgi “bükülebiliyor” iddiası ve ardından yayınlanan birçok videoyla hem teknolojiseverlerin hem de diğer firmaların dikkatini çekmişti.

Apple geçtiğimiz sene tüm beklentileri suya düşüren bir farklılık deneyerek “ucuz yollu” akıllı telefonu iPhone 5C’yi tanıtmıştı. Apple’ın, Steve Jobs’u kaybettikten sonra yeni dönemde “deneysel” çalışmalarda bulunduğunu böylelikle görmüş olduk. Apple’ın kimi fanları yeni çalışmaları desteklerken kimi fanları da yanlış yolda olduğunu düşünüyor.

7 senelik gelenek değişmez ise Apple, 2015 yılında yeni bir iPhone modeliyle daha karşımızda olacak. iPhone 6, iPhone 6 Plus’ın yanında yer alacak yeni telefonun adının ise iPhone 6S mini olacağı söyleniyor. 4 inç ekran boyutunda olacak olan iPhone 6S mini, tasarım olarak da yeni nesil iPhone’lara benzeyecek.

iPhone 6S mini modeliyle, iPhone 5 boyutuna geri dönerek mini cepler kategorisinde de yer almaya hazırlanan Apple, bu yeni cebini 2015’in ikinci yarısında sunması bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleŞok Karar! Sony, The Interview’u Yayınlıyor!
Sonraki makaleSony PlayStation 20. Yaşını Kutladı
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.