Asayiş BerkKemal için umutlar tükendi !

Asayiş BerkKemal için umutlar tükendi !

PAYLAŞ

Asayiş BerkKemal.. Fox Tv’de yeni başlayan, kanalın büyük umutlarla yayınladığı dizi. Mehmet Aslan, Yıldız Asyalı, Hakan Altıner, Yıldırım Beyazıt başrolde. Başarılı kadro, basit senaryo, yanlış gün ve saat.

Mehmet Aslan çok yetenekli bir oyuncu,başarılı. Yıldız Asyalı uzun zamandır bu sektörde, iyi oyunculuk sergileyen kabiliyetli bir isim. Ama bu dizide sahici oyunculuk izleyemedim, sanki paramı kazanayım da gideyim hemen kafasında oyuncular. Inkar edilemez bir gerçek. Sahneler o kadar sönük çekilmiş ki, müziklerin uygun olmaması, dublaj sorunu, fragmanların hiç ilgi çekmediği ve kanalın yanlış stratejisi. Saysam bitmez bu hatalar. E bu kadar hata varken dizi tutarmı? Hayır.
asayis-berkkemal-151368

Ilk 50’e çok zor giren bir dizi. Ama en büyük suç kanalda , kesinlikle. Tanıtım ve fragmanlar çok az yayınlandı, çok basit fragmanlar çok basit ve hiç ilgi çekmeyen diyaloglar. Fragmanları bile dizinin nasıl olduğunu anlatmıştı. Belki başka bir günde ratingler iyi olurdu, ama kanal diziyi Pazartesi PT2 ‘ye koydu, yani zor rakiplerin karşısına. Çok eleştirmek istemiyorum, ama bu kadar emeğe çok yazık. Değeyecek bir iş olmalıydı, oyuncuların büyük emeği, set ekibinin, çalısanların emeği harcanmış.

PAYLAŞ
Önceki makaleHer Sevda Bir Veda çok şaşırttı !
Sonraki makaleİnternet Sansürü Nasıl Aşılır?
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.