Her Sevda Bir Veda çok şaşırttı !

Her Sevda Bir Veda çok şaşırttı !

PAYLAŞ

Show Tv’de başlayan, yönetmen koltuğunda Dilek Keser ve Ulaş Güneş Kaçargil ‘in oturduğu yeni dizi Her Sevda Bir Veda ilk bölümüyle hem beğenildi hem de hatalarıyla çok şaşırttı.

İddialı bir kadroya sahip olan, senaristliğini tecrübeli isimlerin üstlendiği dizinin ilk bölümü genel olarak iyiydi, ama ayrıntılı olarak değerlendirsek büyük hatalar yapıldı. Nilüfer’in çok sevilen şarkısı jenerik olarak kullanıldı, başlangıç güzeldi. Zengin kız fakir oğlan, İntikam, Aşk, Heyecan, drama ne istersen var dizide. Her şey çok karışık olmuş.
Nik Xhelilaj, Elif Atakan, Cemal Hünal, Engin Benli, Civan Canova, Defne Halman, Devrim Evin ve diğer oyuncular rol alıyor. Nik Xhelilaj ve Elif Atakan’ın aşkına kim inandı? Duygu yok, oyunculuk zayıf kalmıştı. Aslında her ikisi çok başarılı ve yetenekli oyuncular. Nik ‘i Kayıp Sehir ile tanıdık, severek izledim, iyi oynamıştı. Elif Atakan Suskunlar dizisinde gerçekten çok başarılı performans sergilemişti. Belkide daha ilk bölüm o yüzden, daha ısınamadılar diziye. Umarım önümüzdeki bölümlerde bu oyunculardan beklediğim performansları görürüm. Ilk bölüm her iki grupta ilk 10’a girememiş. Bu akşam yeni bölüm var. Dizi her pazartesi 20:00’de show tv’de. Kadro iyi, hikaye toparlanır.
her-sevda-bir-veda-153081

Yusuf ailesini kaybetmiş, zorluklar içerisinde hayatını sürdürmeye çalışan bir gençtir. Bir gün çok zengin bir ailenin kızı Filiz ile karşılaşır ve ona aşık olur. Filiz’in babası Burhan Kocadağ Türkiye’nin en zengin adamlarından biridir. Yusuf’un ailesinin ölümü ile ilgisi var ve abisi Turgut bu olayı araştırıp gerçekleri ortaya çıkarır.

Selma hafizasını kaybeder ve İstanbul’a gelip bir yakını olup olmadığını araştırmaya başlar. Bu yolda ona Nadir yardım eder. Nadir ise Filiz’in üvey abisidir