Beni Affet dizisi başarılı yolculuğuna devam ediyor !

Beni Affet dizisi başarılı yolculuğuna devam ediyor !

PAYLAŞ

Star Tv günlük dizileri ile dikkat çekiyor. En çok izlenen,tecrübeli kadrosu,etkileyici senaryo,başarılı kurgusu ile izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Beni Affet dizisi Star Tv’nin yüzünü güldürüyor. Başrollerde Nusret Senay,Ulviye Karaca,Gaye Turgut Evin,Mert Altınışık,Seyma Korkmaz,Murat Danacı aynı zamanda başarılı genç oyuncular Deniz Evin,Ceren Yalazoğlu,Gamze Iğdıroğlu,Özgün Çoban,Hazal Filiz Küçükköşe ve diğer oyuncular var.

Izleyiciyi her hafta ekrana kilitleyen,izlenme oranlarında iddialı dizileri geride bırakarak büyük başarı yakalayan dizinin kıymetini Show Tv bilemedi. Gaye Turgut ve Seyma Korkmaz dizinin en başarılı ve öne çıkan kadın oyuncularından. Gaye Turgut Evin’in yeteneği,güzelliği,saygılı duruşu,medyadan uzak olması gerçekten tebriki hak ediyor. Mimiklerini çok iyi kullanıyor,gerçekci.

556315_315120988587463_1394193440_n

Seyma Korkmaz için Beni Affet dönüm noktası oldu,bu dizi ile yıldızı parladı. Gerçekten çok yetenekli bir oyuncu,yolu ve önü eminimki açık. Mert Altınışık ve Murat Danacı dizinin vazgeçilmezleri. Gerçekten başarılı oyunculuk performansları segiliyorlar. Deniz Evin,Gamze Iğdiroğlu,Ceren Yalazoğlu çok yetenekli ve rolunun hakkını veren oyuncular. Hazal Filiz Küçúkköşe bir çok sevilen dizide az oynasada öz oynadı,başarılı bir genç. Beni Affet genç oyuncular için büyük fırsat oldu.

PAYLAŞ
Önceki makaleBilgisayar Güvenliği
Sonraki makaleYoga Nedir?
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.