Beren Saat Türkiye’nin starı! Hazal Kaya güçlü oyuncu!

Beren Saat Türkiye’nin starı! Hazal Kaya güçlü oyuncu!

PAYLAŞ

Beren Saat Türkiye’nin starı ! Hazal Kaya güçlü oyuncu !

Iki çok önemli isim.. Onlar başarılı,çok kabiliyetli oyuncular. Duruşunu hiç bozmayan,hayranlarına karşı her zaman saygı ve sevgi dolu olan, oyunculuk performansları her zaman çok iyi olan iki önemli isim.Beren Saat ! Tecrübe olarak önde. Güzelliği,zarafeti,asaleti,duruşu ve güçlü oyunculuğu. Beren Saat Türkiye’nin starıdır. Oynadığı her dizide mükemmel ve gerçek oyunculuğunu kanıtladı,oynadığı diziler zirvede olduysa bunun en büyük sebebi Beren Saat oldu. Hatırla Sevgili ile dikkat çekti, Aşka Sürgün ile büyük beğeni topladı, Aşk-ı Memnu ile herkesi kendine hayran bıraktı ve Fatmagülün Suçu Ne ? Ile zirvede son noktayı koydu. Artık o hiç kuşkusuz bir STAR Oldu. Bunu hiçkimse inkar edemez. Son dizisi Intikam ilk sezonda ya zirvede ya da zirvenin ortağıydı. Çok kaliteli ve heyecan dolu bir yapım. Intikam zirvedeydise bunun en büyük sebebi Beren Saat’di. Kesinlikle dizide rol alan tüm oyuncular başarılı ve çok yetenekli isimler. Ama Beren Saat sadece Türkiye’de değil Avrupada da büyük hayran kitlesine sahip. Beren Saat hayranları bu diziyi zirveye taşıdı. Ikinci sezon ratingler düştü. Sezona erken başlaması, tanıtımların azalması ve kadrodaki değişikler izleyicinin kopmasına sebep oldu. Bazı magazin ve haber sitelerinde ” Beren Saat’e büyük şok!” , ” Intikam’ın çöküşü sürüyor ” gibi haberler yayınlandı. Bu o kadar komik bir durum ki. Intikam yine her hafta ilk 10’a giriyor. AB’de ki başarısı zaten belli. Beren Saat oyunculuğunu kanıtlayan biri. O hiç bir zaman düşüşte olmadı. Her dizi ayrı tecrübedir. Ve unutmayalım ki bir dizi sadece bir oyuncudan oluşmuyor. Herkesin başarılı olması gerek, senaryonun sağlam olması gerek.

1017150_303281003142528_1815463313_n

Hazal Kaya farkını ortaya koydu !
Hazal Kaya kendi kulvarının en yetenekli ve en başarılı ismi. Genco ile büyük beğeni toplayan, Aşk-ı Memnu ile şöhret kazan , Adını Feriha Koydum ile adeta müthiş bir geri dönüş yapan oyuncu oldu. O çok genç bir isim. Bu yaşta milyonlarca hayrana sahip. Avrupa,Arap ülkeleri ve Türkiye’de sayısız seveni var. Anketlerde hep üst sıralarda, hatta genç yaşta Beren Saat,Songül Öden ve Tuba Büyüküstün’den sonra Arap ülkelerinde en çok sevilen tek genç oyuncu oldu. Oynadığı son 2 dizi rating kurbanı oldu. Ama Hazal Kaya her iki dizide yine çok başarılı performans sergiledi. Hazal Kaya tek bir diziyi sırtlayamaz. Çünkü senaryo basit ve zayıfsa,hatta inandırıcı değilse,kadro bilindek değil, kanal o dizinin arkasında durmuyorsa başrolde efsane oyuncu olsa bile o dizi biter. A.S.K dizisi bu yüzden bitti. Son Yaz Balkanlar bittiğînde Hazal Kaya’ya şok diye haberler çıkmıştı. Bence en büyük şok kanala oldu. Senaryo çok sağlam,kadroda kabiliyetli oyuncular vardı,ama dizi dönem dizisiydi. Ve diziye şans verilmedi,kanal arkasında durmadı,yayından kaldırdı. Hazal Kaya için ayrıca tecrübe oldu. Gelelim aşk haberleri. Son zamanlarda Hazal Kaya’nın adının çıkmadığı isim kalmadı. Bu ayıptır, bu özel hayata karışmaktır. Bir mekana gidersin yanında arkadaşın var eğlenirsin,samimi olursun. Ertesi gün haberlerde Hazal Kaya yeni sevgilisi ile görüntülendi gibi haberler çıkar. Acaba ne yapmalıydı ? El sallayıp bakın bu benim arkadaşım mı demeliydi? ! Ünlü olabilir ama özel hayatı var. Kesin olmayan haberleri paylaşımak o sitenin,gazetenin kalitelisini azaltıyor. Hazal Kaya güçlü bir isim. Her iki oyuncuya başarılar dilerim,yolunuz açık olsun.
Herkese teşekkürler

PAYLAŞ
Önceki makaleNokia, Lumia ile Satış Rekorları Kırıyor
Sonraki makaleBitcoin Las Vegas’ta Kullanılabilecek
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.