Bilişim Medyası Derneği, LinkPlus ve PTC ile Bir Araya Geldi

Bilişim Medyası Derneği, LinkPlus ve PTC ile Bir Araya Geldi

PAYLAŞ
Bilişim Medyası Derneği LinkPlus ve PTC ile Bir Araya Geldi
Bilişim Medyası Derneği LinkPlus ve PTC ile Bir Araya Geldi

Bilişim Medyası Derneği LinkPlus ve PTC ile Bir Araya Geldi! Bilişim Medyası Derneği (BMD), LinkPlus ve PTC Yönetimi’nin Türkiye’de Gerçekleştirdikleri İlk Teknoloji Medyası Toplantısında Bir Araya Geldi. Bilişim Medyası Derneği (BMD), dün gerçekleştirilen etkinlikte LinkPlus ve PTC Türkiye Yönetimi ile bir araya geldi.

 

Markalar ve ajanslar ile bir araya gelmeye devam ederken, bilişim ve teknoloji medyasının gelişimi için çalışmalarını hızla sürdüren Bilişim Medyası Derneği (BMD), F5 İletişim Yönetimi’nin düzenlediği etkinlikte, Türkiye’ye yeni giriş yapan PTC Türkiye ve distribütörlüğünü üstlenen LinkPlus yönetiminin gerçekleştirmiş oldukları ilk basın toplantısında bir araya gelerek, global markanın ve Türkiye distribütörün hedefleri hakkında bilgiler aldı.

 

Yapılan ilk görüşmede, Türkiye’ de bilişim ve teknoloji medyasının durumu hakkında marka ve distribütöre gerekli bilgiler verilirken, teknoloji medyasının özellikle ticari faaliyet gösteren markalar için önemine değinildi.

 

Türkiye’de Oracle’ın ilk distribütörü olan ve 25 yıldır bu misyonunu güçlü biçimde yürüten LinkPlus; Hitachi, Red Hat, Trend Micro, Splunk, Versa Networks, Veritas ve Mobilelron gibi önemli şirketlerle olan iş ortaklıklarını da başarıyla sürdürüyor. Gösterdiği performans ile 2016’da Redington’un çatısı altına giren LinkPlus, Haziran 2018 itibariyle 1,16 milyar doları aşan gelire sahip olan, Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD), Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM), Endüstri 4.0, Servis Yaşam Döngüsü Yönetimi, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Artırılmış Gerçeklik (AR) alanlarında çözümler sunan PTC’nin Türkiye Distribütörlüğünü üstleniyor. Dağıtım ve faaliyet ağını günden güne giderek genişleten LinkPlus, yeni iş birliğiyle, hızla gelişen teknolojilere adapte olarak global rekabeti yakalamak isteyen şirketlere de büyük fırsatlar sunmayı hedefliyor.

 

Bilişim Medyası Derneği LinkPlus ve PTC ile Bir Araya Geldi! PTC ise; dünyanın her yerindeki şirketlerin akıllı, bağlantılı bir dünyada ve onlar için tasarladıkları, ürettikleri, işlettikleri ve hizmet verdiği yolu yeniden keşfetmelerine yardımcı olur. 1986‘da dijital 3D tasarımında devrim yarattılar ve 1998‘de internet tabanlı ürün yaşam döngüsü yönetimi ile pazarlamaya başladılar. Bugün, lider endüstriyel inovasyon platformları ve sahada kanıtlanmış çözümleri ile fiziksel ve dijital dünyaların yakınlaşmasındaki değeri açığa çıkarmak için yardımcı oluyor.

 

Bilişim Medyası Derneği (BMD) Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Arda MERİÇ, Başkan Yardımcısı Cem KIVIRCIK, Sayman Ceyhun MISIRLIOĞLI, Kurul Üyesi Hasan GENÇ, BMD Üyeleri, LinkPlus Genel Müdürü Cem BORHAN ve PTC Türkiye ve Yunanistan Genel Müdürü Bilgehan BAYKAL’ ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantının sonunda, Bilişim Medyası Derneği (BMD) ile LinkPlus ve PTC Türkiye’nin kısa bir süre sonra tekrar değerlendirme yapmak üzere bir araya gelmesi kararlaştırıldı.