IMGA, MENA Mobil Oyunları İçin Üçüncü Organizasyonu Açıkladı

IMGA, MENA Mobil Oyunları İçin Üçüncü Organizasyonu Açıkladı

PAYLAŞ
IMGA MENA Mobil Oyunları İçin Üçüncü Organizasyonu Açıkladı
IMGA MENA Mobil Oyunları İçin Üçüncü Organizasyonu Açıkladı

IMGA MENA Mobil Oyunları İçin Üçüncü Organizasyonu Açıkladı! MENA Bölgesindeki tüm oyun geliştiricileri için başvuru vakti. İlk iki basımdaki başarılarının ardından Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri bugün üst üste üçüncü yıl için Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki geliştiriciler tarafından yapılan mobil oyunlar ile kutlayacağını duyurdu.

Yarışma bölgenin önde gelen mobil operatörü Zain ve önde gelen mobil oyun geliştirme ve yayınlama şirketi olan Maysalward ile yapılan bir ortaklık ile yürütülmektedir. Yarışma ve tören Kasım 2018’de Amman’daki Ürdün Oyun Zirvesi’nde gerçekleştirilecektir. Kazananlar ayrıca 2019’da gerçekleşmesi planlanan 15. IMGA sürümü için aday gösterilecektir.

“IMGA’yı MENA bölgesinde başlattığımızdan beri çok verimli olan bir keşif yolcuğuna çıktık” sözlerini IMGA CEO’su Maarten Noyons söyledi. “Bölgedeki yaratıcıların ve geliştiricilerin özgürlüğü ilham verici.”

Zain Ürdün Operasyon Sorumlusu Yousef Abu Mutawe şunları söyledi: “Zain’de üçüncü IMGA MENA ödülleri yarışmasına destek olmaktan onur duyuyoruz ve katılan yerel gençleri ve yeni fikirleri ve daha karmaşık özellikleri bir araya getirmeyi dört gözle bekliyoruz. Dahası, bölgenin tasarımcıları ve geliştiricilerinin çabalarına ışık tutan IMGA ile olan stratejik ortaklığımızla gurur duyuyoruz. IMGA MENA olarak, gençleri desteklemeyi ve yenilikçi fikirlerini yerel ve küresel ölçeklerde tanıtmaya yardımcı olmayı hedeflediğimizden, küresel mobil oyun haritasında kendine özgü bir yer ayırdı.”

IMGA MENA Mobil Oyunları İçin Üçüncü Organizasyonu Açıkladı! MENA oyun geliştiricileri 30 Temmuz 2018 tarihinden önce girişlerini göndermeye davetlidir. Başvuru ücretsiz ve mena.imgawards.com adresinden yapılabilir. Oyunların Mayıs 2017’den sonra yayınlanmamış olması ve çalışan demo ile yayınlanmamış oyunlar da En İyi Yaklaşan Oyun Ödülü için yarışabilir.

 

IMGA Hakkında:

IMGA, 2004 yılında başlatılan en uzun süreli mobil oyun ödül programıdır. Uzun tarihi ve benzersiz yargılama süreci ile, Candy Crush Saga ve Clash of Clans gibi, ilk günlerinde dünyanın en popüler başlıklarından bazılarını tanıdı. Oyunlarda mükemmelliği ve yeniliği kutlayarak sektörü birleştiren tek yarışmadır. IMGA, IMGA Global, IMGA China, IMGA SEA ve IMGA MENA gibi birçok uluslararası ve bölgesel ödül programlarını ve etkinliklerini içeriyor.