İstanbul’a Gelecek Son Takım Belli Oldu

İstanbul’a Gelecek Son Takım Belli Oldu

PAYLAŞ
İstanbul'a Gelecek Son Takım Belli Oldu

İstanbul a Gelecek Son Takım Belli Oldu! BLAST PRO Series İstanbul’da altıncı takım Brezilya’nın dünyaca ünlü MIBR takımı olarak açıklandı!Geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamayla yeniden kurulan Brezilya’nın yıldızlar takımı MIBR, 29 Eylül 2018 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek BLAST Pro Series’e katılacak son takım oldu. Türkiye’nin en büyük CS:GO etkinliği için sahnede olacak takımların arasına giren MIBR, dünya çapında bilinen Counter-Strike’ı İstanbul’a getirmeye destek olacak.

İstanbul’a Gelecek Son Takım Belli Oldu

 

Dünyanın en büyük 6 CS:GO espor takımını İstanbul’da bir araya getirecek olan BLAST Pro Series organizasyonu 29 Eylül’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek. Milyonlarca kişinin takip ettiği turnuvanın son takımı Brezilyalı MIBR oldu. Brezilyalı MIBR ekibinin üyelerinden bazıları BLAST Pro Series’in 2017 senesinde Kophenag’daki dünya prömiyerini kazanan takımda yer aldı. Serinin ikincisi için de İstanbul’da iddialı olduklarını söyleyen ekibin üyeleri MIBR çatısı altında mücadele edecek.

2017 BLAST Pro Series Kopenhag’ın şampiyonu olan SK Gaming’in ekip üyelerinden Gabriel ‘’FalleN’’ Toledo, bu kez turnuvaya MIBR takımının oyun içi lideri olarak katılacak. Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Toledo; ‘’BLAST Pro Series 2018 yılında da harika olacağa benziyor. Ekibimizdeki Tarik’in Türk köklerinden dolayı Space Soldiers ile birlikte salonun favorisi olma şansımız var. Türkiye’de ilk kez bulunacağız ve umarım iyi bir şov sunarak İstanbul’dan en iyi hatıralarla ayrılırız. Bizim için elbette en iyi hatıra Türkiye’nin tutkulu taraftarlarının karşısındaki performansımız ve sonrasında BLAST kupasını eve götürmek olacak’’ dedi.

İstanbula Gelecek Son Takım Belli Oldu!

İstanbul’a Gelecek Son Takım Belli Oldu
BLAST Pro Series İstanbul’a Katılan Tüm Takımlar

MIBR ekibinin Türk oyuncusu Tarık Çelik ‘’Tarik’’, İstanbul’u ikinci evi olarak gördüğünü ve etkinlik günü coşkulu kalabalığın önünde oynamak için sabırsızlandığını açıkladı. Tarik; ‘’İstanbul’da BLAST Pro Series’e katılmayı dört gözle bekliyoruz. Turnuvanın içeriği harika. Türkler ve Brezilyalılar hem gururlu insanlar hem de taraftar olarak coşkulu bir taraftar profiline sahipler. İki ülke geçmişte futbol rekabeti içine girmişti. Ancak bu turnuvada herkesin iyi bir sebep için bir araya gelebileceğini görebiliyoruz.’’ dedi.,

29 Eylül 2018’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlenecek olan BLAST Pro Series İstanbul, Twitch’te dünya çapında yayınlanacak 5 kıtada en az 70 ülkede lineer TV’de canlı olarak gösterilecek. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda yapılacak turnuva, 28 Eylül’de grup maçları ve 29 Eylül’de final oyunuyla seyircilerin karşısındaki yerini alacak.

Etkinlik ile ilgili program akışı aşağıda yer almaktadır.
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

12:00 Kapı Açılış

13:30 BLAST Pro Series İstanbul Grup Maçları ile Şovun Başlaması

14:00 Sahneden Canlı Yayınlarla Grup Maçları

18:30 Şampiyona Finali Girişi

19:00 Şampiyona Finali

Biletler: https://www.mobilet.com/event/blast-pro-series-istanbul-1342-bd92