Bir Dilek Tut Derneği ve Gaming in Turkey Çocuklar İçin El Ele...

Bir Dilek Tut Derneği ve Gaming in Turkey Çocuklar İçin El Ele Veriyor

PAYLAŞ
Bir Dilek Tut Derneği ve Gaming in Turkey Çocuklar İçin El Ele Veriyor!
Bir Dilek Tut Derneği ve Gaming in Turkey Çocuklar İçin El Ele Veriyor!

Oyun ve espor ajansı Gaming in Turkey, çocukların oyun ve espor alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak ve dileklerini yerine getirebilmek için Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish) ile iş birliği yaptı. Gaming in Turkey, Bir Dilek Tut Derneği ile gerçekleştirecekleri yeni projelerle çocukların yüzünü güldürecek.

Ulusal ve uluslararası birçok önemli marka ile iş birliği yapan Gaming in Turkey ekibi, özellikle Türkiye’deki genç oyuncu kesimiyle kurduğu özel iletişimi, Bir Dilek Tut Derneği ile gerçekleştireceği projelere de yansıtmak istiyor.

Bir Dilek Tut Derneği ve Gaming in Turkey Çocuklar İçin El Ele Veriyor!
Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı Kurucusu Ozan Aydemir

Birbirinden farklı projelere imza atmak hedefinde kararlı olan Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı’nın kurucusu Ozan Aydemir, “Türkiye’de çocuklar için çalışan birçok sivil toplum kuruluşu var fakat Bir Dilek Tut Derneği, bizim için çok önemli bir yerde. Daha önce TikTok ile birlikte Bir Dilek Tut Derneği için çalışmış ve 4 çocuğumuzun mutluluğunu artırmayı başarmıştık. Şimdi farklı içeriklerle biz de uzmanı olduğumuz oyun ve espor tarafında taşın altına elimizi koymak ve çocukların mutluluğunu artırmak istiyoruz. Özellikle bulunduğumuz sektörün çocuklar için bir araya geleceğinden şüphem yok.  Umarım Türkiye’deki partnerlerimizle Bir Dilek Tut çocuklarının mutluluğunu artıracak, o küçük bedenlerindeki büyük sorunları hafifleterek tebessüm ettirecek fikirleri hayata geçirebiliriz” diyerek bu anlamlı iş birliğiyle ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Bir Dilek Tut Derneği ve Gaming in Turkey Çocuklar İçin El Ele Veriyor!
Bir Dilek Tut Derneği Genel Müdürü Zeynep Ürkün

Bir Dilek Tut Derneği Genel Müdürü Zeynep Ürkün ise “Dilek çocuklarımızın hayallerini yerine getirirken onların moral ve motivasyonlarını yükselterek zorlu tedavi süreçlerini daha rahat atlatmalarını, hayatta hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanmalarını hedefliyoruz. Dilek çocuklarımız arasında espor alanına ilgi duyanların sayısının giderek arttığını görüyoruz. Dilek çocuklarımız arasında oyunseverler de var. Bu anlamda Gaming in Turkey ile örtüşen hedeflerimiz çerçevesinde çok etkili dilekler yerine getirmek için iş birliği yaparak çocuklarımızın mutluluğunu artırmak çok güzel olacak” diyerek düşüncelerini paylaştı.

TikTok ile yapılan bir önceki kampanya, Türkiye’de başladı ve şimdi büyüyerek, global olarak her iki firmanın onayıyla tüm dünyada tekrarlanacak. Bir Dilek Tut Derneği ve Gaming in Turkey’nin birlikteliği, Türk oyun sektöründe yapılacak fikirlerle genişleyecek ve buradan çıkan fikirler, tüm dünyada hizmet veren Make-A-Wish dernekleri için de örnek olmaya devam edecek.