Ramazan Ayı Lahn’ın Uyanışı İle Kutlanıyor

Ramazan Ayı Lahn’ın Uyanışı İle Kutlanıyor

PAYLAŞ
Ramazan Ayı Lahn’ın Uyanışı İle Kutlanıyor
Ramazan Ayı Lahn’ın Uyanışı İle Kutlanıyor

Ramazan Ayı Lahn’ın Uyanışı İle Kutlanıyor! Lahn karakterinin Black Desert evrenine adım atmasıyla birlikte çok çetin savaşların yaşanmaya başlandığı bu topraklarda, Ramazan ayında savaşlara ara verilecek. Maceracılar için birçok etkinliğin sunulduğu Ramazan ayında oyuna yeni başlayan maceracılar için sürekli erişim ve kazanma şansı devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Lahn ile gökyüzündeki yerlerini alan maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA’nın en yeni sınıfı için bugün başlayan “Lahn’ın Uyanışı” hazırlıklarına başladı. Kızıl Dao ile uyanışa geçen Lahn, yeni bir beceri seti ve özel manevralar kazanarak daha kuvvetli ve çevik bir hale geliyor. Yeni silahları, saldırılarındaki karanlığı ve öfkeyi yansıtırken, ölüm dansını daha da yıkıcı hale getiriyor. Lahn kombolarında ustalaşan maceracılar, sınıfın gerçek potansiyelini ortaya koyarken Black Desert dünyasındaki düşmanlarına gün yüzü gösterecek gibi durmuyor.

Seviye atladıkça ödüller kazan

Lahn’ın Black Desert Türkiye ve MENA’ya geliş kutlamaları kapsamında geçen hafta gerçekleşen etkinliklerin yanı sıra, iki yeni etkinlik uyanış kutlamaları için geliyor. 29 Mayıs 2019’ta gerçekleşecek bakıma kadar serüvenlerinde “Lahn’ın Nişanı” eşyalarını bulan balıkçılar, toplayıcılar ve canavar avcıları; ana şehirler ve kasabalardaki beceri eğitmenlerine nişanları vererek büyük ödüllerin sahibi olabilecek. Sınıfa özel bir etkinlik olarak Lahn karakterlerini 56, 57 ve 58’inci seviyelere yükseltenler ödüllendirilecek ve ulaşılan her rütbe için bir dizi ödül kazanacak. Ayrıca maceracılar, seviye atlama ve EXP paylaşım etkinliklerine katılmaya devam edebilirken, Lahn karakterleriyle deneyim ve ödüller kazanıp başka bir karakterini güçlendirebilecek.

Ramazan Ayı Lahn’ın Uyanışı İle Kutlanıyor!

Ramazan ayı boyunca özel giriş ödülleri maceracıları bekliyor

Ramazan ayının gelişiyle birlikte özel giriş ödülleri, on bir ayın sultanı kutlamaları boyunca 35 gün sürecek. Maceracılar, hafta sonu boyunca oyun içerisinde bir saatten fazla vakit geçirdikleri taktirde iki kat giriş ödülü almakla beraber çok sayıda altın külçeleri ve hafıza parçaları kazanabilecek. Ayrıca yine bu etkinliğe özel olarak Shakatu nişanları gibi ödüller de kazanabilecek olan maceracılar, bu özel Shakatu nişanlarını üst sınıf ögeler ve teçhizatlar karşılığında takas edebilecek. Daha güçlü silahlar arayanlar için Batı Muhafız Kampı’ndaki Cliff’in verdiği görevleri tamamlamak, ödül olarak + 15 Cliff’in silahlarını sunacak. Ancak Cliff’in silahlarına sadece oyuna yeni katılan maceracılar veya geri dönüş yapanlar ulaşabilecek. Ramazan’ın başlangıcını müjdeleyen birçok etkinlikle maceracılar, Mayıs ayında Altın Külçe Yolu’ndan ayrılmayacak!

Kalıcı erişim paketleri için fırsat devam ediyor

Geçen hafta başlayan Black Desert Türkiye ve MENA Ramazan kutlamaları, kalıcı erişim ve paket fırsatlarıyla devam ediyor. Yeni maceracılar 22 Mayıs 2019’a kadar deneme hesaplarıyla 56’ıncı seviyeye ulaşmanın yanı sıra 14 gün boyunca Black Desert oynayarak oyuna ücretsiz olarak sahip olabilir. Ek olarak, paketlerdeki yüzde 50 oranında indirim 12 Haziran 2019’a kadar devam edecek. Sayısız etkinlik ve ödüllerle birlikte maceracılar, Lahn eğitimlerine devam ederken Black Desert Türkiye ve MENA’da Ramazan’ı kutlamaya devam ediyor. Kızıl Dao ustalık sıralamaları, Lahn Uyanış ve Ramazan Etkinlikleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Uyanış güncellemesiyle ilgili ayrıntıları burada bulabilirsiniz.