Overstep Çok Yakında Piyasaya Çıkıyor

Overstep Çok Yakında Piyasaya Çıkıyor

PAYLAŞ
Overstep Çok Yakında Piyasaya Çıkıyor
Overstep Çok Yakında Piyasaya Çıkıyor

Overstep Çok Yakında Piyasaya Çıkıyor! Merhaba Gezegende takipçileri. Bu yazımızda sizlere çok yakında Steam platformu üzerinden piyasaya sürülecek Overstep adlı oyundan bahsedeceğiz.

Overstep Çok Yakında Piyasaya ÇıkıyorÇocukluğumuzun oyunu Tony Hawk’s Pro Skater kaykay oyununu düşünün. Üçüncü şahıs kamerası ve silahları ekleyin, raylardan kayma, duvarlarda koşma, yerde kayma ve daha birçok akrobatik hareket. Geleceğin sporu Overstep ile tanışın, 5’er kişilik robotlardan oluşan 2 takımın amansız mücadelesine kalabalık arenalarda tanıklık edin!

Overstep Oyun Özellikleri

Overstep kariyer ve lig sistemiyle espor sahnesine iddialı bir adım atmak istiyor. Özellikle hızlı dinamiği, akrobatik hareketlerle puan kasma sistemi gibi günümüzde fazlaca bulunmayan özel mekanikleri, yayıncılara ve esporculara yeni bir soluk getirecek gibi duruyor.

Overstep ilk öncelikle bilgisayara çıkacak olup daha sonra konsollarda yerini alacak. Oyun tamamen ücretsiz olup oyun içerisinde sadece karakterinizi size özel özgünleştirecek eşyalar bulunacak. Bu eşyalar içerisinde kozmetikler ve farklı karaktere özel animasyonlar mevcut.

Overstep Çok Yakında Piyasaya Çıkıyor!

Overstep Hikayesi

Yıl 2353, insanlık yıldızlara ulaştı, evrenin derinliklerine kadar yayıldı. Bu yayılma artık kontrolden çıkmıştı. Sivil itaatsizlik Evrensel Gezegenler Sendikası (E.G.S) tarafından kontrol edilemeyecek hale geldi. Sendikalar, evrenin en büyük 7 firmasıyla güçlerini birleştirerek Overstep adında bir şov geliştirdiler. Ölesiye dövüş, lig sistemi, firmaların kendi eşyalarını ve sporcularını zirveye taşımak için birbirlerine girdiği amansız bir şov! Bu şov, kitleleri oyalamak ve bir araya getirmek için ortaya çıktı.

Yapay zekanın ileri seviyelere ulaştığı bu devirde, müsabakaya katılanlar insan bilincini barındıran robotları kullanıyorlar. Turing Otomasyonu denen bu sistem sayesinde, insan kaybı olmadan savaşlar yapılıyor. Evrenin tüm bölgelerinden gelen profesyonel oyuncular bu makinaları kullanıp kitleleri eğlendirmek için yarışıyor.

Burada devreye siz giriyorsunuz. Robotunuzun kontrolünü elinize alın, temsil edeceğiniz firmayı seçin, arenanın merkezine çıkın ve kalabalığı eğlendirmek için mücadeleye başlayın!

Overstep Çok Yakında Piyasaya ÇıkıyorKurucu Ortaklarından Biri Türk!

Bağımsız bir oyun stüdyosu olan Gamecan’in merkezi Estonya’da. Ekibin üyeleri Ukrayna, Romanya, İngiltere ve Brezilya olmak üzere farklı ülkelerden çalışmaktadır. Gamecan’in kurucu ortağı ve pazarlama müdürü olan Batuhan Avucan’da Estonya’da ikamet etmektedir. Kendisi oyun yabancılar tarafından yapılsa da oyunun ilk dillerinden birinin Türkçe olacağını söylüyor.

Overstep Steam Mağazasında!

Overstep şu anda Steam mağazasında bulunuyor. Oyun henüz çıkmadığı için sadece istek listesine ekleyebiliyorsunuz. Oyunu beğendiyseniz kesinlikle istek listenize eklemeyi unutmayın. Böylelikle çıkış tarihini kaçırmamış olursunuz. Oyun Estonya’da bağımsız oyun
geliştiricileri arasında düzenlenen yarışmada “İyilerin En İyisi” ve “Topluluğun Seçimi” ödüllerini kazandı.