Black Desert Mobile’da Archer ve Fletcher için Ön Oluşturma Başladı

Black Desert Mobile’da Archer ve Fletcher için Ön Oluşturma Başladı

PAYLAŞ
black-desert-mobileda-archer-ve-fletcher-icin-on-olusturma-basladi

Pearl Abyss, önümüzdeki hafta Black Desert Mobile’a Archer ve Fletcher adlı iki yeni sınıfın geleceğini duyurdu.

Pearl Abyss, iki yeni sınıf olan Archer ve Fletcher’ın Black Desert Mobile’a önümüzdeki hafta geleceğini duyurdu. Bu arada, bu iki sınıfın ön oluşturması için Maceracılar özel ödüller kazanabilecek.

Archer ve Fletcher, ana silahları olarak yay kullanan iki erkek sınıf olacak. Ancak dövüş stilleri birbirinden tamamen farklı bir şekilde Black Desert Mobile evrenine gelecekler.

black-desert-mobileda-archer-ve-fletcher-icin-on-olusturma-basladi

Archer ana silah olarak Crossbow (Tatar Yayı) kullanacak. Crossbow yayı, hızını ve çevikliğini en üst düzeye çıkarmak için Archer’ın koluna takılarak, onu Black Desert Mobile’ın en hızlı sınıflarından biri haline getirmek üzere tasarlandı. Alt silahı olarak ise Archer’a ışık gücü veren özel bir eldiven olan Ra’ghon’u kullanacak.

Fletcher Savaş Alanlarına Hükmedecek

Archer ve Fletcher, Black Desert Mobile’a önümüzdeki hafta geliyor.

Archer’ın Uyanış yapmış sınıfı olan Fletcher ana silahı olarak Greatbow (Büyük Yay) kullanacak. Normal bir yaydan çok daha büyük olan Greatbow yayını kullanarak Divine Pierce (Kutsal Delgi) ateşleyebilen tek sınıf olacak. Fletcher, saldırı anını seçmeden önce uzun menzilli Greatbow aracılığıyla düşmanının hareketlerini gözlemleyebildiği için “Savaş Alanı Gözcüsü” olarak da bilinir.

black-desert-mobileda-archer-ve-fletcher-icin-on-olusturma-basladi

Maceracılar artık Archer ve Fletcher’ı önceden oluşturabilir ve bu süreçte Black Desert Mobile’ın büyüleyici karakter özelleştirme sisteminin keyfini çıkarabilir. Bu sınıfların önceden oluşturulmasını kutlamak için 15 Şubat tarihinden önce giriş yapan herkese özel ödüllerden oluşan bir hediye kutusu verilecek.

Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.