Black Desert Türkiye&MENA’da Yaz Şenlikleri Devam Ediyor

Black Desert Türkiye&MENA’da Yaz Şenlikleri Devam Ediyor

PAYLAŞ
Gezegende-black-desert-turkiyemenada-yaz-senlikleri-devam-ediyor

Black Desert Türkiye&MENA’da yaz sezonu kutlamaları devam ediyor. Maceracılar yazın gelişini özel etkinliklerle kutlamaya devam ederken aynı zamanda birçok değerli ödül kazanarak sınıflarını güçlendiriyorlar. Özel etkinlikler ve kutlamalar sayesinde sınıflarını güçlendiren Maceracılar, rakiplerine karşı olan mücadelelerine hiç olmadığı kadar hazır!

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’daki yaz şenlikleri kapsamında çeşitli özel etkinliklerin devam ettiğini duyurdu. Bugün eklenen özel etkinliklerle Maceracılar büyük miktarda ödül ve eşya kazanma şansı elde edecekler.

Seyahat eden Altın Topluluk, Black Desert evrenine geri dönüyor. Canavarları alt eden Maceracılar değerli Altın İmp Paraları alırken, meydan okuma aracılığı ile Altın Topluluk Paraları alabilecekler. Altın Topluluk Paraları ayrıca özel görevlerle de elde edilebilecek. Elde edilen paralar, Valks’ın Tavsiyesi ve Shakatu’nun Parlak Kutusu da dahil olmak üzere çeşitli eşyalar ile takas edilebilecek.

Oyuna Düzenli Giriş Yapan Maceracılar Kazanıyor

Sıcak yaz günlerini ferahlatmak için düzenlenen “Serinlik Zamanı Meydan Okuması!” etkinliği 15 Temmuz tarihine kadar özel ödülleri ile oyunda yer alacak. Etkinlik süresince oyuna giriş yapan Maceracılar, oyun sürelerine bağlı olarak Yüksek Kalite İksir Kutusu ve Eşya Düşürme Artış Parşömeni gibi eşyalar kazanabilecekler.

Dahası, Giriş Ödülleri etkinliği yenilendi ve şu anda birçok değerli ödül sunuyor. 5 Ağustos tarihine kadar her gün oyuna giriş yapan Maceracılar, Kara Taşlar ve İnci eşyası olan Büyücü Hayaletçik gibi çeşitli birçok eşya kazanabilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.