Cadılar Bayramı Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

Cadılar Bayramı Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

PAYLAŞ
Gezegende-cadilar-bayrami-black-desert-turkiyemenaya-geliyor

Pearl Abyss, Sonbahar Sezonunu kutlamak için Black Desert Türkiye/MENA’ya yeni etkinliklerin geleceğini duyurdu. Maceracılar artık Cadılar Bayramının gelişini kutlarken özel ödüller kazanarak karakterlerini daha hızlı geliştirebilecekler.

Maceracılar bu haftadan itibaren Black Desert dünyasında Cadılar Bayramı şenliklerine katılabilecekler. Büyük şehirler Cadılar Bayramı temalı süslemelerle süslenecek ve bu ürkütücü atmosfere uygun özel müzikler çalınacak. Ayrıca Toplama ve Avlanma Sonbahar Yaprağı yapılarak toplanabilecek ve bu eşya 50.000 gümüş para ile takas edilebilecek.

Maceracılara Özel Cadılar Bayramı Mücadelesi

Bu Cadılar Bayramı, Cadı Marie’nin Karanlık Geçit bossu olarak savaş alanında kendini göstermesiyle daha da korkunç olacak. Cesur Maceracılar, bir Karanlık Geçit’in ortaya çıktığını gördüklerinde Black Desert Türkiye/MENA’daki en ölümcül cadıya saldırabilecekler. Ancak bu zorlukla tek başlarına yüzleşmeleri gerektiğinden dikkatli olmaları gerekecek. Bossu alt etmeyi başaranlar, zorlu KaraYıldız görevine girmek için kullanılabilen Yarık Kalıntısı eşyasını kazanabilecekler.

Son olarak, giriş ödülleri yenilenecek. Maceracılar sadece oyuna giriş yaparak Cesaret Parfümü, Cron Taşları, Valks’ın Tavsiyesi, Elion’un Gözyaşı ve Hafıza Parçası gibi değerli eşyalar elde edebilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye/MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki makaleYeni Sınıf Tamer Black Desert Mobile’da Yerini Aldı
Sonraki makaleBooking, Türkiye’ye Geri Dönüyor!
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.