Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

PAYLAŞ

Xbox ve Playstation versiyonlarında yeni çıkan Call of Duty: Ghosts’un kesin olan yeni özelliği grafiklerinin çok yüksek kaliteli olması. Oyunculardan gelen ilk değerlendimelere göre ‘Autopilot’a göre daha güzel olması.call_of_duty_ghosts-leadergamer

Call of Duty: Ghost’un en başarıl özelliği önceki serilere göre grafiklerinin çok gelişmiş olması. Birçok oyuncu COD:Ghosts’u multiplayer özelliği için aldığını belirtiyor.

Birçok oyun eleştirmenleri ise oyuna ortalama 10 üzerinden 7 puan veriyor. Joystick sitesi, COD:Ghosts’u ‘yenilikten yoksun’ olarak değerlendirdi.

Savaş, hava bombardımanı, elinde silahla savaş alanlarında gezmek ve haritalarla meşgul olmak COD:Ghosts’ta öne çıkan özellikler. Oyuncu isterse keskin nişancı veya suikastçi moduna girebiliyor. Oyunun bir dezavantajı da önceki sürümlerine göre daha yavaş olması.

GEREKSİNİMLERİ

Oyunun minimum gereksinimleri en az 6 GB RAM ve 64 bit işletim sistemi istemesi. Eğer bu türden bir donanımınız yoksa Steam006 yamasını kullanarak da oyunu oynayabilirsiniz. Bu yama Rus hack grubu CS.RIN.RU tarafından geliştirilmiştir ve riskler tamamen size aittir.Oyunda görüş alanı için herhangi bir seçenek sunulmuyor. Ama bu sizi endişelendirmesin, Fovely aracını kullanarak bunu değiştirebiliyorsunuz.

Eğer oyunu 32 bit işletim sisteminde çalıştırmaya çalışırsanız oyunun açılamaması gibi bir hatayla karşılaşabilirsiniz.Tüm bunlara rağmen oyunu PC’de kesintisiz oynayabilrmek için çok yüksek bir donanıma sahip olabilmeniz gerekecek gibi.