Casper Via V4’ün Özellikleri

Casper Via V4’ün Özellikleri

PAYLAŞ

Ünlü bilgisayar firmalarından Casper akıllı telefon pazarına Casper Via V4 adlı telefonuyla bomba gibi bir giriş yaptı. Oldukça şık görünümlü olan cihaz, özellikleri ve fiyatıyla karşınızda Casper Via V4. İşte Casper Via V4 özellikleri ve detayları ve fiyatı.. Ünlü bilgisayar firmalarından Casper akıllı telefon pazarına Casper Via V4 adlı telefonuyla bomba gibi bir giriş yaptı. telefon şık görünümü özellikleri ve fiyatıyla ön plana çıkıyor. İşte Casper Via V4özellikleri ve detayları ve fiyatı..
Casper Via V4 fiyat performans olarak gözdolduran özellikleri barındırıyor. Yeni nesil 4 çekirdek turbo işlemci
4.7″ parlak HD ekran ile gelen telefonda 13 MP arka, 2 MP ön kamera, 16 GB Hafıza ile 1800mAh değiştirilebilir pil bulunuyor..

Telefonun göze çarpan özellikleri ;

İşaretlerle hızlı arama: Rehberinde kayıtlı kişilere özel bir simge atayabilir, tuşlara çizdiğin şekillerle sevdiklerine ulaşabilirsin.

Sesli Çekim: Kamera açıkken, sesli komut tanıma sistemi devrededir. Düğmeye basmaya gerek yok; “Çek” diye söyle fotoğrafın çekilsin.

Hareket Tanıma Teknolojisi: Rehberde aramak istediğin kişi seçili iken telefonu kulağına götür; arama gerçekleşsin. Başka tuşa basmaya gerek yok.
Uygun olmadığın zamanda gelen bir aramada, tek bilek hareketi kafi. Casper Via V4’ü ters çevirdiğinde, telefonun sesi kısılır.

Akıllı Bekleme: Ekran, sen baktığın sürece açık kalır. kafanı çevirdiğinde, güç koruması devreye girer, ekran kararır.

Fiyatı ise 999 TL