Ekranı Kırılmayan Motorola Droid Turbo 2 Duyruldu

Ekranı Kırılmayan Motorola Droid Turbo 2 Duyruldu

PAYLAŞ

Motorola en yeni modeli Droid Turbo 2‘i resmi olarak duyurdu.


Motorola, ShatterShield ekran teknolojisine sahip DROID Turbo 2’nin ekranının kırılmasının oldukça zor olduğunu iddia ediyor. Üç katmanlı özel bir yapıya sahip olan ekran 5.4 inç büyüklüğünde ve AMOLED panele sahip. Motorola‘nın son derece güvendiği ekranı 4 yıl garanti kapsamı altında.

Motorola-DROID-Turbo-2

Motorola Droid Turbo 2 Teknik Özellikleri

Droid Turbo 2’de Quad HD çözünürlükte 5.4 inç büyüklükte AMOLED ekranı bulunuyor. Cihazın ekran piksel yoğunluğu ise 540 PPI. Ayrıca Droid Turbo 2′nin en iddialı olduğu özellik ise ShatterShield adı verilen kırılmaz ekran teknolojisi. Motorola Droid Turbo 2‘de 2.0GHz hızında çalışan Snapdragon 810 işlemci kullanılmış. 3 GB RAM ve 32/64 GB dahili hafıza alternatifleri yer alacak. Şuanda Android 5.1 lollipop işletim sistemi ile çalışan DROID Turbo 2, en kısa sürede Marshmallow 6.0 güncellemesini de alacak.

Motorola Droid Turbo 2, 29 Ekim tarihinden itibaren yurt dışında satışa sunulacak. DROID Turbo 2’nin başlangıç fiyatı ise 624 dolar olacak. Cihazın Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağına dair henüz net bir bilgi yok.