Facebook’tan Canlı Maç Takip Hizmeti Sports Stadium

Facebook’tan Canlı Maç Takip Hizmeti Sports Stadium

PAYLAŞ

Facebook hizmetlerinin ardı arkası kesilmiyor. Facebook’un yeni özelliği Sports Stadium ile takımınızın maçlarını canlı ve ayrıntılı bir şekilde takip edebileceksiniz.

Facebook kullanıcıları çok yakın bir gelecekte; Sports Stadium adı verilen yeni yerleşik platform üzerinden canlı olarak spor müsabakalarını takip edebilecek ve bu doğrultuda çeşitli sohbetler başlatabilecekler.

Facebook‘da 650 milyon sporseverin olduğuna dikkat çekilirken; Facebook online platformada dünyanın en büyük stadyumu konumunda olduğunun altını çizmekte fayda var. Facebook Sports Stadium, ilgili sporlar, takımlar, müsabakalar ve Facebook ile ilişkilendirilmiş diğer her bir içeriği kapsıyor. Gerçek-zamanlı olarak sunulan içeriklere platformda kronolojik olarak yer alacak.Facebook-Sports-Stadium

  • Arkadaşlarının gönderileri ve müsabakalar ile ilgili yorumları,
  • Takımlar, ligler, gazeteciler gibi profesyonel taraflardan gelen gönderiler ve yorumlar,
  • Canlı skorlar, istatistikler ve gerçek-zamanlı karşılaşmalar,
  • Müsabakanın hangi kanaldan izlenebileceği gibi çeşitli bilgiler.

Facebook, Amerikan futbol ligiyle açılışı yapmış durumda ve önümüzdeki dönemde diğer spor türlerine ve diğer ülkelere açılacak. Şu anda sadece iPhone destekli yeniliğin diğer platformlardan erişimi de önümüzdeki haftalarda başlaması bekleniyor.