Galaxy Note 7’i Nasıl İade Edebilirsiniz?

Galaxy Note 7’i Nasıl İade Edebilirsiniz?

PAYLAŞ

Galaxy Note 7 değişimine özelikle GSM operatörleri üzerinden satın alma işlemlerini yapan kişilerin işlemlerini nasıl yapacağı merak edilirken, bu konuda Samsung, kullanıcılar için bilgilendirme yapıt. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalarda sadece 35 bildirim yapılmasına karşın 2.5 milyon cihazın toplanacağı ve kullanıcılar için sorumluluk adı altında böyle bir değişimi yapılacağı ifade edildi.

Cihazların toplanmasın konusunda kişilerin mutlaka faturaları ile birlikte müracaat etmesi gerektiği belirtilirken isteyen kişilerin ücret iadesi alabileceği isteyen kişilerin de cihazını yeni ve sorunsuz bir Galaxy Note 7 ile değiştirebileceği ifade edildi. Bu açında Samsung kullanıcıların herhangi bir şekilde mağdur olmaması adına tüm şartları sunmuş durumda. Yayınlanan iade ve değişim mesajı ile birlikte kullanıcıların pek çok farklı sorusuna yanıt vermeyi başaran Samsung, böylece Galaxy Note 7 değişimi için herhangi bir soru işaretinin de kalmamasını sağladı.

 Galaxy Note 7 değişikliği için model numarasının önemli olduğu da ifade edildi. Bu bakımdan kişilerin cihazdaki model numarasına bakması gerekiyor. Model numarası SM-N930 ile başlayan kişiler değişikliği yapabilecek.  

Değiştirme İmkanı Da Var!

Galaxy Note 7 için üstelik farklı bir cihaz da tercih edilebilir durumda. Böyle durumda ise yeni alınacak cihazın fiyatına göre ücret farkı iade edilecek. Bu açıdan kişiler değişimde istediği şekilde davranarak sorunsuz bir şekilde cihazını iade edebilecek.