GameX 2014 Rüzgarı Sona Erdi

GameX 2014 Rüzgarı Sona Erdi

PAYLAŞ

Dijital oyun şirketlerini buluşturan GameX 2014 Dijital Oyun Fuarı hız kesmeden devam ediyor. Fuarda yer alan dijital oyun firmaların hazırlamış olduğu sürprizler ziyaretçilerin fuara olan ilgisini artırıyor.

Dünyanın en büyük dijital oyun şirketlerini ve oyun dünyasının en önemli isimlerini bir araya getiren GameX 2014 Dijital Oyun Fuarı’nın üçüncü gününde oyun firmalarının fuar ziyaretçileri için hazırladığı sürprizler ziyaretçilerin büyük ilgisiyle karşılaşıyor. 7 Aralık Pazar günü son buldu.

Önemli oyun şirketlerinin yepyeni oyunlarını ve son teknolojilerini ilk kez gün yüzüne çıkarttıkları etkinlikle ziyaretçileri dans şovları, ödüllü turnuvalar ve birbirinden renkli cosplayler bekliyor.

Fuarın son gününde ESLGameX sahnesinde gerçekleştirilecek olan ödüllü cosplay yarışması ziyaretçiler tarafından merakla bekleniyor.

Katılımcılara sınırsız eğlence vadeden Gamex Dijital 2014 Fuarı 7 Aralık 19.00’a kadar İstanbul Harbiye Lütfü Kırdar Fuar Merkezi’nde ücretsiz olarak ev sahipliği yaptı.

PAYLAŞ
Önceki makaleLINE Türkiye’de 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!
Sonraki makaleSSD Neden Tercih Edilmeli ?
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.