Geleceğe Dönüş’teki Uçan Kaykay Gerçek Oluyor

Geleceğe Dönüş’teki Uçan Kaykay Gerçek Oluyor

PAYLAŞ

Çoçukluğumuzun vazgeçilmez filmlerinden Geleceğe Dönüş’te, Marty McFly’ın 2015 senesini (geleceği) ziyaret ediyordu. 2015 neredeyse geldi çattı, ancak gelecekteki icatlara dair en ufak bir gelişme yok diye düşünürken son anda çıkan uçan kaykay videosu umut vericici oldu.

HUVr Tech’in Youtube kanalında yayınladığı video son derece heyecan verici. Yaklaşık 4,5 dakikalık videodaki HUVr adlı uçan kaykayın görüntüleri bir hayli gerçekçi görünmekle kalmıyor, HUVr Tech videoda uçan kaykay’ın gerçek olduğunu vurgulayan bir yazı yayınlıyor.huvr-kaykay

Videoda delorean ile tekrar karşımıza çıkan Dr. Emmett Brown’ın (Christopher Lloyd)’u görmek bile uzun zaman sonra bizi heyecanlandırıyor. Ünlü oyuncunun yanı sıra müzisyen Moby ve dünyaca ünlü kaykaycı Tony Hawk’ın da yer aldığı video ürünün gerçek olduğuna dair sinyaller veriyor.

HUVr’ın işaret ettiği Aralık 2014 tarihi merakla bekleniyor. Bakalım HUVr koca bir yalan mı çıkacak yoksa. Uçan kaykay furyası tüm dünyayı kasıp kavuracak mı?

PAYLAŞ
Önceki makaleŞimdide Akıllı Yüzük Çıktı
Sonraki makaleFacebook Messenger Windows Phone’da
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.