Heavy Metal Machines ‘Metal League 5’ Finalleri Başlıyor

Heavy Metal Machines ‘Metal League 5’ Finalleri Başlıyor

PAYLAŞ
Heavy Metal Machines ‘Metal League 5’ Finalleri Başlıyor
Heavy Metal Machines ‘Metal League 5’ Finalleri Başlıyor

Heavy Metal Machines ‘Metal League 5’ Finalleri Başlıyor! ESL Play ortaklığıyla düzenlenen PC MOBA şampiyonasının 5 bin dolar değerindeki ödül havuzu için oyuncular yerlerini aldı. Oldukça çetin mücadelelere sahne olacağı beklenen ‘Metal League 5’, 21 Eylül Cumartesi günü şampiyonunu belirleyecek!

Düzenlediği lig ile esporun kapılarını aralayan Heavy Metal Machines, rekabetçi ruhun sürdürülmesi için çalışmalarına devam ediyor. ESL Play ortaklığıyla Heavy Metal Machines’in yeni turnuva modu, tüm dünyadan katılımcı takımlarıyla Kuzey Amerika sunucusunda oynanacak.

ESL Play’in organizatörlüğünde finale doğru!

Heavy Metal Machines ‘Metal League 5’ Finalleri Başlıyor! 21 Eylül Cumartesi günü sekiz finalist, Hoplon’un ücretsiz araba Savaşı MOBA oyunu olan Heavy Metal Machines’in online espor şampiyonası Metal League 5’in toplam 5 bin dolar değerindeki ödül havuzu için arenalarda boy gösterecek. Dünyaca ünlü espor turnuva organizatörü ESL Play ile ortaklaşa düzenlenen Metal League 5, toplam ödül havuzu için yarışan üç Avrupa ve beş Brezilya takımına sahip.

Ödül havuzu dağılımı ise şu şekilde;

Birincilik: 2.000 dolar

İkincilik: 1.500 dolar

Üçüncülük: 1000 dolar

Dördüncülük: 500 dolar

Mücadele, canlı yayınlarla Heavy Metal Machines’in resmi Facebook, Twitch ve YouTube kanallarında akşam saat 09.00’da başlayacak. Hoplon ekibinden Rodrigo Campos, “Metal League 5’i hem seyretmek hem de organize etmek hepimiz için heyecan verici bir deneyim oldu. Dünyanın dört bir yanından oyuncuları finalleri izlemeye, yaklaşan yeni Metal League sezonu için Heavy Metal Machines oynamaya ve pratiklerine başlayarak ödüller için mücadele etmeye davet ediyoruz” dedi.

Her seviyeden oyuncuya açık turnuva!

Metal League 5, 10 Ağustos 2019’da Kuzey Amerika sunucusunda Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’dan toplam 26 takımla başladı. 8 finalist arasından çıkan Metal League Avrupa şampiyonu, Neon Knights ve Güney Amerika şampiyonu Roadkill var. Her iki müsabakada da ikinci sırada yer alan MS. Assembly ve Hati Blue, Metal League 5 finallerinde de yer alıyor. Bir sonraki Metal League’e hazırlanmak istiyorsanız, tek başınıza veya arkadaşlarınızla hazırlıklara başlayın; motorlarınızı yağlayın, silahlarınızı doldurun! Eğer takım arkadaşları arıyorsanız, resmi Heavy Metal Machines Discord kanalına katılın: http://bit.ly/2Q067ai

Brezilyalı stüdyo Hoplon’dan Heavy Metal Machines, oynaması tamamen ücretsiz, adrenalin dolu, rock’n roll ile beslenen kıyamet sonrası dünyada geçen bir aksiyon MOBA oyunudur. Birçok oynanabilir karakterle oyun Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da bulunan özel sunuculara sahiptir ve Steam’de ücretsiz olarak bulunmaktadır. Heavy Metal Machines hakkında daha fazla bilgi için resmi internet sitesi ve Facebook, Instagram, Twitter kanallarını takip edin.

Hoplon Hakkında

2000 yılında kurulan Hoplon, 80’den fazla yetenekli profesyonelden oluşan bir ekiple Brezilya’nın önde gelen oyun geliştiricilerinden biridir. Florianopolis’te yer alan ve Güney Brezilya’daki teknoloji merkezinin bir parçası olan Hoplon, ülkenin öncü projelerinden sorumlu olurken, Heavy Metal Machines, Apocalypse: The Party’s Over ve Taikodom gibi isimlerle Brezilya oyun sektörünü gün geçtikçe güçlendirmeye devam ediyor. Hoplon hakkında daha fazla bilgi için www.hoplon.com sitesini ziyaret edebilir, Facebook ve Twitter‘da bizi takip edebilirsiniz.