Hedef Telefona Erişiminiz Yokken WhatsApp Takibi Nasıl Yapılır

Hedef Telefona Erişiminiz Yokken WhatsApp Takibi Nasıl Yapılır

PAYLAŞ

Eğer size şu sıralar en popüler mesajlaşma uygulaması hangisi diye sorulsa, hiç kuşkusuz ki cevabınız WhatsApp olur!

Hepimiz bu fantastik özelliklere sahip uygulamayı kullanmayı çok seviyoruz çünkü bu uygulama sayesinde uzaklar yakın oluyor ve birbirimizle sürekli iletişim halinde kalabiliyoruz. Şöyle bir gerçekte var ki günümüz teknolojisi dendiğinde pozitif yanlarının yanı sıra negatif olanlar da aklımıza geliyor. Mesela whatsApp, akıllı telefonu olan hemen herkes bu uygulamaya sahip. Yetişkinler bunu gerekli yerlerde kullansalar da ergenlik çağındaki gençlere baktığımızda durum biraz daha farklı. Durmaksızın 2 saat boyunca telefon ekranına bakabilen günümüz gençlerini teknolojik açıdan kontrol etmek de ebeveynler adına zor bir olay halini aldı.
spy-on-sms

Şimdiye dek yapılan araştırma sonuçlarına bakıldığında, WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarının yaygınlığının artması ile birlikte ihaneti vakalarının da arttığı saptandı. Örneğin Italya’da 2014 yılında meydana gelen boşanma vakalarının çoğunda aldatmaya ispat olarak WhatsApp konuşmaları ve resimleri gösterildi. Sizde önceden önlem almanın önemli olduğunu düşünmüyor musunuz? Eğer sevgilinizle daha yeni tanıştıysanız ve onu tanıma aşamasındaysanız ya da çocuğunuz uygun olmayan şeyler konuşup konuşmadığını merak ediyorsanız, şimdi önlem almanın tam zamanı. Soru ise istediğim kişinin WhatsApp’nı nasıl takip edebilirim?

Takip uygulamamız sayesinde bunu başarmak artık çok kolay, hem de hedef telefona erişim şartı olmadan. Hedef telefon ister android ister iPhone olsun, yapmanız gerekenler çok basit. Bir göz atın.

Eğer hedef telefon iPhone ise

Eğer iPhone’u olan birinin WhatsApp’nı takip etmek istiyorsanız, o zaman size çok iyi bir haberimiz var! Artık jailbreak olmadan iPhone telefonlar için WhatsApp takibi yapabilirsiniz, hem de hedef telefona kurulum yapmanıza gerek olmadan. Spymaster Pro gibi harika uygulamaya sahipseniz tek bilmeniz gereken hedef telefonun iCloud kimlik bilgilerinin bilinmesi. iCloud bilgileriyle hemen takip etmeye başlayabilir, hedef iPhonedaki tüm bilgileri kendi kontrol panelinizde görüntüleyebilirsiniz. 

Eğer Hedef Telefon Android ise

Eğer takip etmek istediğiniz telefon Android ise, tek yapmanız gereken 5-10 dakika sürecek olan kurulum aşamasını yapmanız. Takip yazılımını başarılı bir şekilde hedef telefona yükledikten sonra bir daha telefona fiziksel erişim ihtiyacınız olmayacaktır. Kontrol panelinize gelecek olan bilgilerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çocuğunuzun veya hayat arkadaşınızın WhatsApp mesajlarını takip etmenin rahatlığı, günümüzün stres dolu yaşam şartlarında size çok iyi gelecektir. Sevdiklerinizin iyiliği açısından gerçekleri bilme hakkına sahipsiniz. Olacağı varsa olur diyerek durumdan kurtulamazsınız. Piyasada ki en gelişmiş ve en çok tercih edilen takip yazılımı satın alın, hem çocuğunuzu hem de yakın ilişkilerinizi güvence altına alın.