Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi

Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi

PAYLAŞ

300 milyon aktif kullanıcıya ulaştığını duyuran Instagram , bu alandaki liderliğini korumak için yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Twitter’ın etkileyici filtreleri kullanıcılarla buluşturmasının ardından daha da büyüyen rekabette Instagram’dan da yanıt geldi. Yapılan son güncelleme ile 5 adet yeni filtre kullanıma açıldı. Slumber , Crema , Ludwig , Aden , ve Perpetua ismini taşıyan filtreler şu anda Apple iOS işletim sistemine uygun olarak kullanılabiliyor. Instagram Android sürümüne ise kısa sürede söz konusu filtreleri içeren güncellemenin gelmesi bekleniyor.

Son güncellemedeki yenilik sadece filtreler ile sınırlı değil. Uygulamanın arayüzüne de değişiklik yapılmış durumda. Filtreler artık daha farklı bir görünüşe sahip ve istendiği takdirde ayarlar menüsünden filtrelerin sıralaması da değiştirilerek kişiselleştirilmiş bir arayüz elde etmek mümkün.

PAYLAŞ
Önceki makaleAvea inTouch 4 Özellikleri ve Fiyatı
Sonraki makaleRusya Krizi
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.