iOS 7.1.1 ile Batarya Performansı Arttı

iOS 7.1.1 ile Batarya Performansı Arttı

PAYLAŞ

Apple’ın küçük çaplı sorunları gidermek için yayımladığı iOS 7.1.1 güncellemesi ile Cihazlarda batarya performansının da arttırdığı ortaya çıktı.

Apple, iOS 7’de yaşanan sorunları giderebilmek için neredeyse her ay yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkar oldu. Geçtiğimiz günlerde sistemde yaşanan küçük çaplı sorunları gidermek için iOS 7.1.1 güncellemesini yayımlayan Apple’ın, güncelleme içeriğinde yer almayan bir iyileştirme de bulunduğu ortaya çıktı.

iOS 7.1.1 güncellemesi ile iPhone, iPad ve iPod touch’ta batarya iyileştirilmesi yapıldı. iOS 7.1 güncellemesinde 6 saatlik kullanımda %48’e kadar düşen bataryanın, iOS 7.1.1 güncellemesi ile %78 civarında olduğu ortaya çıktı. Birçok kullanıcının da batarya performansında artışın olduğunu dile getirmesi bu yönde bir iyileştirmenin yapıldığını kanıtlamış oldu.

PAYLAŞ
Önceki makaleNBA 2K 15 Kapağındaki Yıldız
Sonraki makaleApple, Beats’i 3.2 Milyar Dolara Satın Alıyor
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.