NBA 2K 15 Kapağındaki Yıldız

NBA 2K 15 Kapağındaki Yıldız

PAYLAŞ

Her sene merakla beklenen 2K oyunu için beklenen yıldız belli oldu. Thunder’ın süperstarı, dört kez NBA sayı kralı olmuş, kısa zaman önce 2014 NBA’in En Değerli Oyuncusu seçilen Kevin Durant.

 

Kevin Durant’in en çok satan ve en yüksek not ortalamasına sahip NBA video oyun simülasyonu serisinin en yeni oyunu olan NBA 2K15’in kapağında tek başına yer alacağını duyurdu.

“NBA 2K kapak sporcusu olarak seçilmekten büyük gurur duydum,” diyen bu yılki NBA playofflarında şu sıralar Los Angeles Clippers ile kapışmakta olan Oklahoma City’i sırtlayan Durant; “Çocukluğumdan beri büyük bir NBA 2K hayranı ve oyuncusuyum, NBA 2K15’in kapağında tek başıma yer alacak olmak hayatımın bu döneminde elde ettiğim inanılmaz bir başarı. Zamanımın gelmiş olduğunu hissediyorum.”

“NBA 2K serisini mevcut jenerasyonun en iyisiyle eşleştirmek için sürekli bir çaba halindeyiz ve Kevin Durant da NBA’in en iyi oyuncularından birinin aramıza katılması demek,” şeklinde konuşan 2K Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alfie Brody; sözlerini şöyle sürdürdü: “Amacımız NBA’in her yıl geçirdiği evrime ve büyümeye uyum sağlarken NBA 2K serisini oynayan milyonlarca hayranımıza eşsiz bir deneyim yaşatmak.”

Dört kez NBA sayı kralı ve 2014 NBA MVP Ödülünün sahibi olmanın yanı sıra Durant’ın etkileyici basketbol geçmişinde dört kez All-NBA takımlarına seçilmek, beş kez NBA All-Star takımlarına seçilmek, 2007-2008 NBA Yılın Çaylağı ödülü gibi başarılar da yer alıyor ve kendisinin dünyanın dört bir yanındaki NBA 2K hayranları için mükemmel bir seçim olmasını sağlıyor.

Bir 2K stüdyosu olan Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K15 henüz PEGI tarafından derecelendirilmedi. NBA 2K15 PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC için 10 Ekim 2014 tarihinde piyasada olacak.

PAYLAŞ
Önceki makaleABD’de Korkunç Facia !
Sonraki makaleiOS 7.1.1 ile Batarya Performansı Arttı
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.