iPhone 6 2014 de geliyor

iPhone 6 2014 de geliyor

PAYLAŞ

Kavisli Ekranlı ilk iPhone 2014′te Gelebilir

iphone 6

Samsung ve LG’nin ardından Apple’ın da 2014 yılında kavisli ekrana sahip 4.7 inç büyüklüğünde iPhone modelini piyasaya süreceği iddia edildi.

Kavisli ekranları ile gündeme ilk olarak düşen Samsung Galaxy Round modeli ile ardından LG – G Flex adını verdiği içe doğru kavisli modelini tanıttı.Katlanabilir teknolojinin ileride büyük bir pazar haline geleceğini gören Nokia firması ise katlanabilir bataryanın patentini geçtiğimiz günlerde almıştı.

Apple Magic Mouse’un tasarımından ilham alınarak kasası kavisli bir iPhone modeli tasarlanacağı bilgisini verdi. Teknoloji devleri bükülüp katlanabilen ürünlere büyük ilgi göstermeye başlamışken, Apple cephesinin de 2014 yılında bu karavana katılacağı Bloomberg tarafından dile getirildi. Bloomberg’in Apple’a yakın kaynaklarından elde ettiği bilgilere göre; Apple 2014 yılında kavisli ekranlı bir iPhone modelini piyasaya girecek.

Bloomberg’e göre ayrıca Apple, iPhone 5/5C/5S’in 4 inçlik ekranının aksine 4.7 inç ve 5.5 inç büyüklüğünde iki farklı iPhone modelini yine 2014 yılında kullanıcıların beğenisine sunacak. Steve Jobs döneminde tek elle kullanım kolaylığı vizyonuna sahip olan Apple’ın, Tim Cook yönetiminde vizyonunu değiştirerek geniş ekranlı iPhone geliştireceği iddiaları bakalım kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak.

BİR CEVAP BIRAK