iPhone 6 Büyük Ekran ile Geliyor

iPhone 6 Büyük Ekran ile Geliyor

PAYLAŞ

Bu sene muhtemelen yaz sonuna doğru merakla beklediğimiz ürünlerin başında Apple’ın amiral gemisi iPhone 6 var. Daha doğrusu geleneği bozmayarak tanıtılmasını beklediğimiz iPhone 6.

Her sene olduğu gibi yaz ayları yine yaklaşıyor. Yaz’ın gelmesi biz teknoloji tutkunları için sıcak, deniz, kum, güneş yerine daha çok yeni ürünlerin tanıtılmasını anımsatıyor. Olur da Apple radikal bir değişiklik yapıp iPhablet veya iPtab gibi bir isim vermediği sürece. iPhone 6 adını alan yeni telefonu en geç Eylül, Ekim gibi piyasaya çıkacak.

Öte yandan Apple ve Çin’li üreticilerden yayılan dedikodular doğru ise Apple bu yıl yaklaşık 90 milyon iPhone 6 üretilmesi için sipariş vermiş. Peki bizler Apple’ın yeni telefonu iPhone 6‘da neler görmek istiyoruz? Kimisi için daha iyi bir kamera, daha fazla işlemci gücü veya kenarsız bir ekran. Ama sanırım en çok istediğimiz şey daha büyük bir ekran. Görünen o ki Apple bu kez kullanıcılarını kırmayacak ve uzun zamandır beklenen daha büyük ekran deneyimini iPhone 6 ile kullanıcılarına yaşatacak.

BİR CEVAP BIRAK