Evinize Yakın İş Arama İmkânı Sunan Uygulama Job-Angel

Evinize Yakın İş Arama İmkânı Sunan Uygulama Job-Angel

PAYLAŞ

 

Macar Mobile tarafından tasarlanan Job-Angel, iş arama uygulamalarına yeni bir soluk getiriyor. Lokasyon bazlı mobil iş arama imkanı sunan Job-Angel ile dilediğiniz ülke, il, ilçe, semt ve hatta sokağınızdaki iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Böylece evinize ya da dilediğiniz başka bir lokasyona en yakın işte çalışmanın avantajlarına sahip olabilirsiniz. Job-Angel ile cep telefonunuzdan dilediğiniz lokasyondaki ilanları bulup incelemek ve iş başvurusunda bulunmak çok kolay! Her düzeyden çalışana hitap eden Job-Angel’a hemen bugün özgeçmişinizi bırakabilirsiniz.

İlk günde 1000’e yakın kişi tarafından indirilen ve şu an 550 iş ilanı ile hizmet veren Job-Angel mobil uygulaması Facebook’ta 15 bin, Youtube’da ise 8 bin görüntülenme oranına sahip.

Ücretsiz Job-Angel uygulamasını kullanmaya başlayan üyelerden yüzde 40’ı ABD, Birleşik Krallık, Almanya, İspanya, Portekiz, Meksika ve Güney Afrika’da yaşayan yabancı uyruklu kişilerden oluşuyor. Uygulamanın Türkiye’de en fazla kullanıldığı iller arasında ise, İstanbul, Ankara ve İzmir başı çekiyor. Android uygulamasını indiren erkeklerin çoğu 25-45 yaş arasında, kadınlar ise 23-35 yaş arasında.

İş arayanlar ile firmaları bir araya getiren Job-Angel’da ilk ilan ücretsiz olarak yayınlanıyor. Farklı üyelik tiplerinin yer aldığı Job-Angel’da kurumsal firmalar web üzerinden, çoklu zincir mağazalar ve küçük ölçekli işletmeler ise uygulama üzerinden mobil olarak ilan bırakabiliyor.

Tüm Anroid cihazlarında kullanılabilen uygulama, Google Play’de ücretsiz olarak indirilebiliyor. Job-Angel, çok yakında diğer mobil platformlarda da yer alacak!