Karadayı dizisi efsane olma yolunda !

Karadayı dizisi efsane olma yolunda !

PAYLAŞ

ATV ‘nin en önemli,en çok rating alan dizisi Karadayı’dır. Mükemmel oyuncu kadrosu,sağlam senaryosu izleyicileri ekrana kilitliyor. Dizinin başrollerinde Bergüzar Korel, Kenan Imirzalıoğlu ve Çetin Tekindor var.1410871_472870392834574_75443177_o

Binbir Gece dizisi ile sadece Türkiye’de değil arap ülkelerinde de büyük hayran kiltesine sahip olan Korel Karadayı dizisinde resmen oyunculuğunu konuşturuyor. Ilk bölümlerde soğuk ve rolünden uzak olsada, daha sonra gerçek bir oyunculuk performansı sergiledi. Oyunculuğunu kanıtlayan güzel oyuncu Bergüzar Korel tam bu rolün kadını olmuş. Güzel anne,başarılı kadın ve kabilyetli oyuncu. Deli YürekAcı Hayat ve Ezel dizileri ile milyonların vazgeçilmezi olan Kenan Imirzalıoğlu bu rolúnde ústesinde geldi ve hakkını fazlası ile verdi. Çetin Tekindor tam bir usta oyuncu fazla söze gerek yok, usta.

Bir Kabadayının hayatı,zindanlar,hakime hanım ile Mahir’in o imkansız aşkı ise duygu dolu sahnelere yer veriyor. Türkiye’nin bir çok efsane dizisi vardır,bu gidişle Karadayı ‘da en unutulmaz dizilerden olacaktır.