Türkiye’nin en önemli ve başarılı oyuncuları !

Türkiye’nin en önemli ve başarılı oyuncuları !

PAYLAŞ

Izlediğimiz bir çok dizide yeni oyuncular górüyoruz,yeni olmasına rağmen gayet yetenekli ve başarılı oyuncular var. Yıllardır çok sevilen dizilerde rol alan ekranların aranan yüzleri de vardır. Doğrusu şu anda yayında olan diziler eskisi kadar izlenmiyor.Dizilerin bir birine olan benzerliği,sadece kadrosuna güvenerek etkileyici olmayan senaryolarla diziler yayınlayan yönetmen ve kanal yöneticileri büyük hayal kırıklığı yaşadılar. Çünkü artık izleyiciler oyunculardan çok senaryoya önem veriyor.Türkiyenin vazgeçilmez ve genc yetenekleri vardır. En Önemli oyuncular arasında en başta ise : Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan Imirzalıoğlu, Cansu Dere, Bergüzar Korel, Aslı Enver,Hazal Kaya,Fahriye Evcen,Cansel Elçin,Burak Özçivit,Gamze Özçelik,Özgü Namal, Murat Yıldırım, Tuba Büyüküstün, Birce Akalay’dır. Tabi sadece bu isimler değil başka önemli isimlerde vardır.images (1)
Türkiye’ye geçmişini hatırlatan Hatırla Sevgili dizisi ile büyük hayran kitlesine sahip olan,Aşka Sürgün ile başarısı devam ettiren,Aşk-ı Memnu kusursuz bir oyunculuk performansı sergiliyerek sadece Türkiye’de değil yurt dışında da milyonlarca hayrana sahip olan Beren Saat şimdilerde Intikam dizisi ile hayranlarını karşısında. Hem güzelliği,hem yeteneği,hem başarısı adından her zaman söz ettiren Beren Saat Türkiye’nin en önemli starıdır. Menekşe ile Halil,Gümüş ile arap ûlkelerinde binlerce hayrana sahip olan,Aşk-ı Memnu ile gerçek bir oyunculuk performansı sergileyen son zamanların en başarılı,en karizmatik ve en önemli isimlerinden biri de Kıvanç Tatlıtuğ’dur. Deli Yürek,Acı Hayat ve Ezel ile milyonların beğenisini kazanan,efendi ve saygılı duruşu ile her zaman örnek isimlerden olan,Karadayı ile yeniden izleyicilerin gönlünde taht kuran Kenan Imirzalıoğlu sayılı oyunculardandır. Binbir Gece’deki Şehrazat rolü ile arap ûlkelerinin vazgeçilmez ismi,Karadayı’daki hakime hanım rolü ile ekranlarda fırtına gibi esen,örnek anne,güzel ve kabiliyetli kadın Bergüzar Korel en önemli oyunculardandır. Cansel Elçin ve Burak Özçivit ‘i unutmayalım.2012nin_En_populer_dizi_ve_dizi_oyunculari

Hatırla Sevgili ile tüm dikkatleri üzerine çeken,Gönülçelen ile hayran sayısını artıran, medyanan uzak olan,tecrübeli bir isim Cansel Elçin. Bir çok dizide rol alsada en büyük çıkışını Malkoçoğlu ve Çalıkuşu’ndaki Kamuran rolü ile yapan Burak Özçivit son zamanların en özel isimlerinden.Sıla dizisi ile adeta mükemmel bir başlangıç yapan,oynadığı her rolü üstesinden gelerek hakkını veren,Muhteşem Yüzyıl’da profosyonel bir oyunculuk sergileyen Cansu Dere çok konuşulmasada,bu alanın en yetenekli isimlerinden.Genç oyunculardan ise Aslı Enver,Öykü Karayel,Fahriye Evcen ve Hazal Kaya büyúk hayran kitlesine sahip olan isimlerden.Kavak Yelleri,Suskunlar ile masum yüzü,yeteneği ile çok sevilen oyuncu Aslı Enver,Kayıp dizisi ile çok farklı bir dönüş yaptı. Hem fiziksel hemde oyunculuk olarak kendini çok geliştirdi. Fahriye Evcen benim için çok özel bir oyuncudur.

Yaprak Dökümü’nde az dikkat çeksede, Evim Sensin filmi ile olağanüstü bir oyunculuk sergilemişti, Çalıkuşu’nda Feride karakterini kusursuz bir şekilde canlandırıyor. Genco,Aşk-ı Memnu,Adını Feriha Koydum ve son olarak A.S.K dizisi. Her dizide ayrı başarı,ayrı yetenek ve ayrı güzellik. Bu yaşta bu kadar mükemmel oyunculuk tüm övgüleri hak ediyor Hazal Kaya. Öykü Karayel de Kuzey Güney dizisi ile büyúk başarı yakalayan ve çok iyi bir hayran kitlesine sahip oldu.Ekranlara dönmesi gerekiyor. Gamze Özçelik ve Birce Akalay sektörün en kabiliyetli en asil oyuncuları. Canan dizisinde Gamze Özçelik’e hayran olmuştum. Birce Akalay’ın gerçekci oyunculuğu ise gerçekten örnek olası. Bu oyuncular gerçekten búyük emekler veren,gúçlü oyuncular. Yazamadığım çok oyuncu var,onlarda başka bir zaman yazacağım.Okuduğunuz için teşekkürler.