İzleyiciler Cansel Elçin , Engin Akyürek ve Murat Yıldırım ‘ı çok özledi...

İzleyiciler Cansel Elçin , Engin Akyürek ve Murat Yıldırım ‘ı çok özledi !

PAYLAŞ

images (3)
Uzun zamandır ekranlarda olmayan,ekranın en çok sevilen oyunculara yavas yavaş geri dönüyor. Oynadığı her dizi ile büyük başarı yakalayan 3 oyuncu vardır ki uzun zamandır ekranlara ara verdiler. Engin Akyürek,Murat Yıldırım ve Cansel Elçin. Asi ve Suskunlar dizisi ile bûyük başarı yakalayan,oyunculuğu ve kişiliği ile aynı zamanda düzgün ve örnek evliliği ile herkesin takdirini kazan Murat Yıldırım ‘ı büyük özlem var.
images (1)
Sosyal medyada,forumlarda,anketlere izleyiciler en çok özlediği oyuncu olarak ön sıralarda. Medyadan uzak,hep işi ile konuşulan örnek bir oyuncu Yıldırım,ekrana dönmesini bende çok isterim. Ilk olarak Yabancı Damat dizisinde dikkat çeken,Türkiyenin yıldızları programı ile yıldızı parlayan,Fatmagülün Suçu Ne ? Ile büyük hayran kitlesine ssahip olan yetenekli oyuncu Engin Akyürek. Oynadığı her rolün hakkını veren,başarılı ve saygılı bir insan. Özellikle son dizisi ile inanılmaz başarı yakalayan,medyadan uzak olması binlerce hayrana sahip olmasını sağladı. Akyürek’de izleyicilerin en çok özlediği ve ekrana dönmesini istediği bir oyuncu.

Hatırla Sevgili ve Gönülçelen ile milyonlarca hayrana sahip olan,yeteneği ve başarısı her daim kanıtlayan kabiliyetli bir oyuncu. Oynadığı son diziler rating kurbanı olsada bu Cansel Elçin için bir düşüş olmadı,aksine tecrübe kazandı.

images (2)
Saygılı bir insan,başarılı bir oyuncu. Bu 3 oyuncunun en bûyük ortak yanları ise medyadan uzak olmaları. Düzgûn bir hayata sahip olmaları. Akyûrek ve Elçin yakında ekrana dönecekler,ama Murat Yıldırım’dan hala bir ses yok. Umarım en kısa zamanda dönerler.