En çok özlenen dizi oyuncuları kimler ?

En çok özlenen dizi oyuncuları kimler ?

PAYLAŞ

Uzun zamandır ekrana ara veren,hiç bir projede yer almayan oyuncular birer birer ekrana geri dönüyor. Aliye dizisi ile milyonların hayran olduğu Sanem Çelik perşembeden itibaren ” Inadına Yaşamak ” dizisinde rol alacak. Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen oyuncu aynı zamanda ” Behzat Ç. Ankara Yanıyor ” filminde de rol aldı bu sezon. Iki sağlam proje ile ekrana geri dönen güzel,yetenekli ve başarılı oyuncu yine tüm dikkatleri üzerine çekecek.

oyuncular

 

İzleyicilerin en çok özlediği tv oyuncuları ise sosyal medya,forumlar ve anketlerle belli olduğu gibi Murat Yıldırım,Tuba Büyüküstün,Sinem Kobal,Kıvanç Tatlıtuğ,Cansel Elçin,Öykü Karayel,Engin Akyürek ve bir kaç değerli oyuncudur. Aşk ve Ceza,Asi,Suskunlar gibi dizilerle sadece Türkiye’de değil yurt dışındada büyük hayran kitlesine sahip olan,olgun duruşu,başarılı oyunculuğu ile en çok sevilen oyunculardan olan Murat Yıldırım uzun zamandır ekranlarda yok.Sosyal medya’da kampanyalar,hasthaglar hazırlanıyor.

Murat Yıldırım 2014’de ekrana geri dönecek. Umarım en kısa sürede geri döner çünkü çok özlendi. Ekranın en gûzel yüzleri olan Tüba Büyüküstün,Sinem Kobal,Nurgül Yeşilçay,Gamze Özçelik ‘de en çok özlenen oyuncular arasında en başta. Duru güzellikleri,gerçek oyunculuk performansları,asil duruşları ile her zaman en çok sevilen oyuncular oldular. Sinem Kobal ” Romantik Komedi 2 ” filmini bildiğim gibi sırtlamıştır. Çünkü film ne kadar iyi olsada oyunculuklar bir o kadar kötüydü,hatta oyunculuk yok derecedeydi. Izleyen anlar ve inkar edemez. Filmin tüm oyuncuları çok yetenekli olsalarda ortada oyunculuk yoktu. Ama Sinem Kobal ‘ın enerjisi, nerdeyse her sahnedeki inandırıcı oyunculuğu filmin en büyük en büyük izlenme sebebi oldu.

oyuncular2Dizi projelerinde yer almayan oyuncu yakında yeni bir proje ile döneceğini açıklamış. Ihlamurlar Altında,Asi gibi dizilerin vazgeçilmez ismi,ekranın aranan yüzü Tuba Büyüküstün. Tarafsız olsamda her zaman bunu belirtmeliyim,en çok beğendiyim oyunculardandır Büyüküstün.

Asaleti,oyunculuğu,davranışları örnek olacak kadar çok yerinde. Beren Saat ‘e rakip gösterilsede, aslında ikiside aynı kulvarın en gözde isimleri,rekabet her zaman oyuncular arasında vardır,ebedidir. Erkek oyunculardan ise Fatmagülün Suçu Ne ? Dizisi ile yıldızı parlayan ve bir anda herkesin sevdiği oyuncu haline gelen Akyürek tüm övgüleri hak ediyor. Aslında yazdığım oyuncuların yarısı medyadan uzak,sadece mesleğine odaklanan insanlar.

Izleyiciler aynı zamanda Murat Ünalmış’ı,Saruhan Hünel’i,Cansu Dere’yi çok özledi. Özlenen oyuncuların hepsi bunu hak ediyor. Hepsi için hayırlısı olsun, önleri her daim açık. Kanal yöneticileri,yönetmenler bu oyuncuları göz ardı etmemeli.