Murat Yıldırım ve Cansu Dere Ekranlara Geri Dönmeliler !

Murat Yıldırım ve Cansu Dere Ekranlara Geri Dönmeliler !

PAYLAŞ

Ekranların aranan iki yüzü.. Hem kabiliyetli oyuncular, hem başarılı isimler hem de büyük hayran kitlesine sahip olan iki ünlü.. Murat Yıldırım ; Büyük Yalan ile dikkat çekti. Fırtına dizisi hem şöhret kazandı hem de dizide tanıştığı güzel oyuncu Burçin Terzioğlu ile evlendi , Asi dizisi milyonların hayranlığını kazandı , Aşk Ve Ceza ile başarısına başarı kattı , Suskanlar ile tam bir oyunculuk dersi verdi. Her dizide çok başarılı,medyadan ve magazinden uzak,özel hayatı ile hep örnek, araplar ona hayran.. Murat Yıldırım, Suskunlar dizisinden sonra ekranlara ara verdi. Izleyicinin çok büyük sevgisi ve özlemi var. Duyarlı kişiliği,efendi duruşu ve kabiliyetli oyunculuğu ile ekranda Murat Yıldırım ‘ın yokluğu çok belli oluyor.

murat-yildirim-cansu-dere

Cansu Dere ; Herkes onu Sıla dizisi ile tanıdı. Sıla ile Boran’ın aşkı milyonları ekrana kilitlemişti, dizi rating rekorları kırarak en çok izlenen dizi olmuştu her hafta. Sıla karakterine öyle bir canlandırdıki milyonlar Cansu Dere’ye hayran oldu. Oyunculuğu eleştirmenler ve tecrübeli isimler tarafından da çok beğenildi, Cansu Dere’ye şöhret getiren Sıla dizisi oldu.

Çok uzun olmayan bir aradan sonran Cansu Dere Ezel dizisi ile döndü. Yine rating rekorları kıran bir dizi, Eyşan karakterinie çok başarılı bir şekilde hayat verdi. Karşısında usta isimler olmasına rağmen Cansu Dere çok iyi oyunculuk sergiledi, bu dizi ile ayrı kitle kazandı, arap ülkelerinin en çok sevilen oyuncularından biri oldu. Son olarak Cansu Dere Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı. Az ama öz oynadı ! O kadar gerçekçi oynadı başarısına başarı kattı. Cansu Dere başarılı,kabiliyetli ve ekrana çok yakışan bir oyuncu. Murat Yıldırım ve Cansu Dere ekranlara geri dönmeli. Izleyiciler çok özledi.