Lenovo YOGA 900S Las Vegas’da Görücüye Çıktı

Lenovo YOGA 900S Las Vegas’da Görücüye Çıktı

PAYLAŞ

Lenovo, Las Vegas Tüketici Elektroniği Fuarı CES’te tanıttığı yeni nesil YOGA 900S ile bir kez daha tüm dikkatleri üzerinde topladı.

Lenovo’nun yeni seri ürünleri kullanıcılara performans, estetik ve mobilite alanlarında eşsiz seçenekler sunuyor. Tanıtılan yeni ürünler içinde, ultra-taşınabilir dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar YOGA 900S hemen fark edilebilir çok özel bir model. YOGA 900S adeta zor beğenenler için üretilmiş bir dizüstü bilgisayar. YOGA_900S

YOGA 900S: Dünyanın En İnce 360 Derece Katlanan Dizüstü Bilgisayarı

YOGA 900S, karbon fiber yapısı sayesinde 12.3 mm’lik inceliğinde ve 999 gr. ağırlığıyla çok ince ve önceki modeline göre çok daha hafif olarak tasarlandı. Windows 10 işletim sistemi kullanan YOGA 900S, 10.5 saate kadar video oynatabilen güçlü bataryası sayesinde kullanıcılarına Las Vegas’tan Londra’ya kadar tek şarjla video seyrederek uçma imkanı tanıyor. Bu benzersiz bilgisayarın 360 derece dönebilen saat kayışı modeli menteşe sistemi sayesinde dört kullanım modu arasında rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

YOGA 900S’in Dolby Audio ses sistemi ve QHD ekran seçeneğiyle mükemmel bir eğlence deneyimi yaşatmayı hedef alıyor. YOGA ailesinde ilk kez aktif kalem desteği sunan YOGA 900S ile sanatçılar ve not tutmayı sevenler de ekranda rahatça çizim yapabilecekler.