Netflix Sonunda Türkiye’de Yayına Başlıyor

Netflix Sonunda Türkiye’de Yayına Başlıyor

PAYLAŞ

CES 2016’da açıklama yapan Netflix CEO’su Reed Hastings, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 40’a yakın ülkede faaliyete başlayacağının müjdesini verdi.

Kısaca Netflix‘den söz etmek gerekirse. House of Cards, Narcos, Sense8, Daredevil, Marco Polo ve Orange Is The New Black gibi ülkemiz dizi fanatiklerinin yakından takip ettiği yapımlara sahip olan Netflix dünya genelinde 70 milyondan fazla evde aktif olarak kullanılıyor.

netflix-turkiye

Netflix Türkiye Üyelik Ücretleri

Giriş paket aylık 26,99 TL olan Netflix Basic paketinde, dizi ve filmleri tek bir ekrandan 720P çözünürlükte izleyebiliyorsunuz.

Standart Paket ise Aylık 33,99 TL, standart pakaette 2 farklı ekranda aynı anda 1080P çözünürlükte izleyebiliyorsunuz. En üst paket olan Netflix Premium paketinde ise aylık 40,99 TL ödeyerek 4K çözünürlükte 4 farklı ekrandan aynı anda izleyebiliyorsunuz.

Önemli hatırlatma;  Netflix Türkiye‘deki dizi ve filmlerde, maalesef şu an için Türkçe dublaj ve altyazı seçeneği bulunmuyor. İsteyen kullanıcılar Netflix üyeliğini bugünden itibaren 1 ay ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Satın alma işlemini Visa, Master Card ya da PayPal ile gerçekleştirebiliyorsunuz.