SanDisk Su Geçirmez Taşınabilir SSD Disk Üretti

SanDisk Su Geçirmez Taşınabilir SSD Disk Üretti

PAYLAŞ

SanDisk; SSD ürün gamını bugün duyurduğu su geçirmez, yüksek performanslı ve dayanıklı yeni taşınabilir SSD ürünü ile daha da genişletti. 

Taşınabilir SanDisk Extreme 500 modeli üzerine geliştirilen SSD Taşınabilir SanDisk Extreme 510, depolama cihazlarını yanlarında taşımak isteyen kullanıcılara en üst düzeyde mobilite ve daha fazla koruma sağlıyor. Taşınabilir SanDisk Extreme 510, IP55 uluslararası standartlara uygun, su ve toza dayanıklı kauçuk tamponu sayesinde yağmur, tozlu yollar gibi tehlikelere ve düşmelere karşı koruyor.

Product: SanDisk Extreme 510 Portable SSD

Taşınabilir SanDisk Extreme 510, cep boyutundaki tasarımı ve sahip olduğu, saniyede 430MB/s aktarma hızıyla geleneksel bir sabit diskten dört kat daha hızlı bir şekilde video dosyalarına veya fotoğraf galerilerine erişim sağlıyor.

Zorlu dış koşullara dayanıklı, 480GB kapasiteye sahip ürün, güvenilir bir çözüm arayan herkese yüksek hızda depolama çözümü sunuyor.

Yeni taşınabilir SanDisk Extreme 510, ayrıca sahip olduğu SanDisk SecureAccess yazılımıyla üzerindeki dosyalar için 128-bit şifreleme olanağı sağlıyor.