Lenovo Yeni Tablet ve Bilgisayarlarını İFA’da Görücüye Çıkarttı

Lenovo Yeni Tablet ve Bilgisayarlarını İFA’da Görücüye Çıkarttı

PAYLAŞ

Berlin’de düzenlenen ve dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarlarından biri olan IFA’da Lenovo klasını konuşturdu. 

Lenovo, ThinkPad ile ortaya dünyanın en hafif çok modlu dizüstü bilgisayarı çıktı. 6000 kurumsal kullanıcı ile yaptığı anket sonuçlarına göre tüketicinin temel ihtiyaçlarının mobilite, güvenlik ve dayanıklılık olduğunu ortaya koyan Lenovo, bu ihtiyaçları karşılamak üzere ThinkPad Yoga 260 ve 460 modellerini geliştirdi. ThinkPad Yoga 260, yaklaşık 1.315 gramdan başlayan ağırlığıyla dünyanın en hafif 12,5 inçlik dizüstü bilgisayarı ünvanını taşıyor.

Çok modlu yapısıyla kullanıcılara daha fazla özgürlük ve mobilite imkanı sunan ThinkPad Yoga 260 ve ThinkPad Yoga 460, seçili modellerinde LTE-A wireless WAN bağlantı seçeneğiyle LTE’nin 3 katı kadarlık bir bağlantı hızı sunuyor. Geliştirilmiş parmak izi okuyucu ve smartcard seçeneği de veri güvenliği konusunu şansa bırakmıyor. Yoga 460’ın eşsiz parlaklıktaki WQHD ekranı ile de çok modlu dizüstüne üstün performans katıyor.

Yoga-Tab-3

Gümüş ve Siyah renkleriyle dikkat çeken seri 6. Nesil İntel Core işlemci,16GB’a kadar hafıza ve opsiyonel PCIe SSD ile benzersiz bir çoklu mod deneyimi sunuyor.

Dolby Digital Plus ses kalitesiyle Yeni Yoga Tab 3

Yoga Tablet Serisi’nin en yeni üyesini de İFA’da tanıtan Lenovo, 3. Nesil Yoga tabletle de iddiasını ortaya koydu. Sınıfının en iyi multimedya deneyimini sunan Yoga Tab 3 ve Yoga Tab 3 Pro artık imza halini alan farklı dizaynını da koruyor.

Dünyanın 70 inçlik görüntü sunan ilk 10.1 inç boyutundaki tableti olan Yoga Tab 3 Pro, Dolby Atmos ses kalitesi sunan 4 adet JBLspeaker’ı ile de fark yaratıyor. Ayrıca Yoga Tab 3, Dolby Digital Plus için optimize edilmiş ve böylece yüksek kalitede ses deneyimi sunan ilk Android tablet olma özelliğini de elinde tutuyor.

8 ve 10 inçlik Yoga Tab 3’ler döndürülebilir kamerası sayesinde de farklı açılardan fotoğraf ve video çekme imkanları sunuyor. Yoga Tabletlere özgü uzun pil ömrü konusunda standartları koruyan Yeni Yoga Tab, 3 LTE ile de mobil internet bağlantı imkanı sunuyor.

ThinkPad_Yoga_260

ThinkPad E Serisi: Uzun pil ömrü ve ekstra güvenlik

Küçük işletmeler için de en iyi çözümleri sunan Lenovo, ThinkPad E Serisi dizüstü bilgisayarlarla ofiste ve ofis dışında uzun süreli yüksek performans ve güvenliği garanti ediyor. 14 ve 15.6 inçlik parlama önleyici ekranıyla kayda değer bir performans sunan E Serisi dizüstü bilgisayarlar opsiyonel parmak izi ve güvenlik kodu ile veri güvenliğini arttırıyor. 9 saate varan pil ömrü ile ofis ve ofis dışında da sizi yarı yolda bırakmıyor. ThinkPad E 560, Intel Real Sense 3D kamera özelliğiyle de yaratıcılık arayan kullanıcıların ihtiyacına cevap veriyor.