Lenovo, Merakla Beklenen Ürünü Vibe Shot’ı Tanıttı

Lenovo, Merakla Beklenen Ürünü Vibe Shot’ı Tanıttı

PAYLAŞ

Lenovo Mobil İletişim Dünyasının en büyük etkinliği olan Mobile World Congress 2015’te hareket halindeyken de hayattan daha fazla an yakalamak ve paylaşmak için akıllı telefon portföyüne yeni verici ürününü tanıttı: VIBE Shot 

 

Yüksek yetenekli bir dijital kamera arayışında olan fotoğraf tutkunları, mükemmel kamera kalitesi ve yüksek hızı için VIBE Shot‘ın cazibesine kapılacak. Kullanıcılar VIBE Shot’ın güçlü bağımsız akıllı telefon teknolojileri ile en iyisini elde edecekler. VIBE Shot, yüksek ve hızlı otomatik kızılötesi odağı ile de dikkat çekiyor.

Hem akıllı ön ayarlara hem de gelişmiş profesyonel ayarlara sahip kullanıcılar, bir tuşla iki ayar arasında kolayca geçiş yaparak kamerayı istedikleri gibi kullanabilecekler. VIBE Shot, mükemmel 5 inç FHD ekranı ve bir o kadar güçlü performansı sayesinde mükemmel sonuçlar veriyor. 6 parça lens yerleştirilmiş 16MP Arka kamerası ve düşük ışık sensörü ile loş ışıkta bile mükemmel fotoğraflara hazır olun. Qualcomm Snapdragon işlemcide Android 5.0 Lollipop özelliğine ek 128 GB müzik, film ve fotoğraf depolamak için mikroSD seçeneği ve 32 GB gibi büyük bir depolama alanı sunuyor. VIBE Shot aynı zamanda 8 MP selfie kamerasına sahip.