Moto Z Yeni Markası Lenovo Moto ile Türkiye’de

Moto Z Yeni Markası Lenovo Moto ile Türkiye’de

PAYLAŞ
Moto Z product photography

Lenovo, 5.5 mm. inceliğiyle bir dünya rekortmeni olan ve üst düzey akıllı telefon dünyasını yeniden belirleyecek Moto Z’yi tanıttı.

Lenovo tüm dünyada büyük ses getiren Moto Z modelini ve devrim niteliğindeki modlarını tanıttı. Dünyanın en ince Premium akıllı telefonu Moto Z mobil teknolojide yeni bir çağ başlatmak için Türkiye’ye merhaba dedi.

Lenovo’nun geliştirdiği Moto Mod’lar kullanıcılarına kendi telefonlarını ihtiyaçlarına göre tasarlama ve kullanma imkanı sunarken yeni bir kategorinin de temelini atıyor. Tek “tık” ile ana gövde ile birleşen Moto Z akıllı telefon modları yenilikçi manyetizma sistemiyle kesintisiz bir teknoloji deneyimi sunuyor. Üstelik farklı Moto Mod’lar arasında değişim yapmak da çok kolay. İşlevselliğin modasının hiçbir zaman geçmeyeceğine bir kez daha tanık olacaksınız. Çünkü Moto Mod’lar şimdiki ve gelecekteki tüm Moto Z ürünleriyle uyumlu olarak tasarlandı.

Moto Z product photography
Moto Z

Dünyanın en ince akıllı telefonu Moto Z ve Mod’ları ile benzersiz bir deneyim

Askeri uçaklarda kullanılan alüminyum ile paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş yeni Moto Z’nin hem dayanıklı hem de jilet kadar ince gövdesinden etkileneceksiniz. 5.2 mm incelik ve ultra hafif 5.5 inç Quad HD AMOLED ekranıyla dünyanın en ince benzersiz akıllı telefonu. Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, 4 GB RAM ve 32 GB veya 64 GB dahili hafıza seçenekleri sayesinde aynı zamanda son derece güçlü bir ürün. microSD ekleyerek fotoğraflarınız, videolarınız ve uygulamalarınız için 2 TB’ye kadar hafıza elde etmeniz mümkün.

 

Moto Z Play: Mükemmel pil ömrü, sınırsız seçenek

nullAlüminyum çerçevesi, ince ve hafif tasarımı ile Moto Z Play 50 saatlik pil ömrü ile Moto ailesinin bataryası en uzun süre dayanan üyesi. TurboPower özelliği sayesinde 15 dakikalık şarj ile 9 saat pil ömrü sunan Moto Z Play, 16 MP kamerası ve lazer fokusu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Moto Z ve Moto Z Play Fiyatları

Moto Z ve Türkiye fiyatı fiyatı 2.499 TL ve Moto Z Play fiyatı ise 1.999 TL olarak açıklandı. Her iki telefon da Aralık ayının başında Türkiye’de resmi olarak satışa sunulacak.