Uzun Batarya Ömrü ile Dikkat Çeken Lenovo P70 Raflara Geri Döndü

Uzun Batarya Ömrü ile Dikkat Çeken Lenovo P70 Raflara Geri Döndü

PAYLAŞ

Uzun batarya ömrüyle şarj derdine son veren ve kısa sürede stoklarını eriten Lenovo P70 yeniden teknoloji marketlerinde yerini aldı.

4000 mAh’lik dev bataryası ve günlerce süren pil ömrüyle şarj derdine son veren ve yüksek satış rakamlarıyla kısa sürede bir efsaneye dönen Lenovo P70 gelen yoğun talep üzerine yeniden teknoloji marketlerde yerini almaya başladı.

Lenovo P70 güçlü bataryası sayesinde, benzerlerinin çok ötesinde bir akıllı telefon olarak kısa sürede kendi hayran kitlesini oluşturdu. Satışa sunulur sunulmaz raflarda tükenen P70 yüksek talep üzerine bu hafta sonu Vatan ve Media Markt mağazalarında tekrar satışa sunuluyor.

lenovo-p70-2
P70’in On-The-Go özelliği sayesinde şarjı bitip yolda kalan diğer telefonları da şarj etmeniz mümkün. Güç konusunda rakipsiz olan P70 hızlı şarj özelliğine de sahip. P70’inizi sadece 15 dakika şarj ederek 3 saatlik konuşma süresi elde edebilir, cihazınızı 3 saatte %100 şarj edebilirsiniz.

Lenovo P70 Teknik Özellikleri

Lenovo P70 gücünü sadece bataryasından almıyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve güçlü işlemcisi ile yüksek hız da sunuyor. P70, 5 inç ekranı ve sadece 149 gr. olan hafif tasarımı ile çok özel bir telefon. Lenovo’nun bu yeni akıllı telefonu 13 MP arka ve 5 MP ön kameraya, microSD kart ile 48 GB’ye kadar artırılabilen depolama alanına ve 2 GB RAM’e sahip. Çift sim kartlı Lenovo P70, 799 TL’lik satış fiyatıyla yeniden satışa sunuldu.

BİR CEVAP BIRAK