Lenovo’dan Yekpare Gövdesi ve Uygun Fiyatıyla S90

Lenovo’dan Yekpare Gövdesi ve Uygun Fiyatıyla S90

PAYLAŞ

Türkiye’de de ürünleri büyük beğeni kazanan Lenovo’nun yeni akıllı telefon modellerinden biri de S90 oldu.

Alüminyum alaşımdan yekpare gövdesiyle Lenovo S90, çizilmelere ve parmak izlerine dayanıklı tasarımıyla dikkat çekiyor.

Bu şık telefon HD Süper AMOLED 5″ ekrana sahip ve onun 13 MP arka ve 8MP ön kamerası ile canlı fotoğraflar ve kusursuz selfie’ler çekebilirsiniz. Ayrıca loş ortam sensorları, her iki kameraya entegre edilmiş LED flaşları ve Beautification (Güzelleştirme) özelliklerine sahip S90, her aydınlatma koşulunda mükemmel fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.Lenovo-S90

Android OS, v4.4.4 işletim sistemi ve 1,2 GHz 64-bit dört çekirdekli Qualcomm® Snapdragon™ işlemcisi sayesinde S90, video dosyalarını oynatırken ve oyunlarda asla zorlanmıyor ve görülmemiş bir sistem performansı sunuyor. 32 GB depolama alanı ve 1099 TL’lik fiyatıyla ve gri, gold ve platin renk seçenekleriyle S90 mutlaka akılda tutulması gereken iyi bir alternatif.

Lenovo S90, Wi-Fi bağlantısıyla doküman paylaşımına izin veren SHAREit uygulaması sayesinde Bluetooth’tan 40 kat daha hızlı aktarım yapılabiliyor. Bu özellik sayesinde resimler, notlar ve rehber de dahil telefonunuzda bulunan tüm bilgileri yeni Lenovo telefonunuza sadece birkaç dakikada aktarabilirsiniz. Ayrıca Lenovo’nun akıllı telefonlarına özel  Security uygulaması ile telefon performansınız hızlanırken, virüs ve diğer zararlı yazılımlardan korunma olanağı bulacaksınız.

PAYLAŞ
Önceki makaleYurtdışından Telefon Getirenlere Büyük Kolaylık
Sonraki makaleWindows Server 2003 Emekliye Ayrılıyor
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.