Motorola Moto G Türkiye’de

Motorola Moto G Türkiye’de

PAYLAŞ

Motorola’nın ses getiren akıllı telefonu Moto G, Türkiye’de satışa sunuldu. Android 4.4 Kitkat ile en güncel ve keyifli Android deneyimini garanti eden Moto G, 4 çekirdekli işlemcisi, HD kalitesinde ekranı ve gün boyu kullanıcısını yarı yolda bırakmayan bataryasıyla dikkat çekiyor.

Moto G’nin 4.5 inçlik HD kalitesindeki ekranı, iyi bir görüntü kalitesine sahip. Gorilla Glass kaplama, günlük kullanımda ekran üzerinde oluşabilecek çizilmelere karşı ek koruma sağlıyor. Ekrandaki özel su itici kaplama ise hafif yağmur altında bile ekrana sıçrayan su damlacıklarını sorun olmaktan çıkarıyor. Moto G’ye hayat veren yüksek performanslı 4 çekirdekli mobil işlemci, aynı anda çok sayıda uygulamanın getireceği yükü üstlenerek kullanımı daha akıcı hale getiriyor. 2070 mAh batarya, tek şarjda gün boyu kullanım imkanı sunuyor.

Android’in en yenisini avuçlarınıza taşıyor

Moto G, dünyada en yaygın kullanılan mobil işletim sistemi olan Android’in üreticisi Google tarafından, donanım ve yazılımın ideal birlikteliğine örnek olacak şekilde tasarlandı. Moto G, Android işletim sisteminin en yeni sürümü olan Android 4.4 Kitkat sürümüne güncellenebilme özelliğine sahip.

Moto G, Türkiye’de KDV dahil 849 TL fiyatla satışa sunuldu.