NBA 2K15, Euroleague Final Four Maçları Öncesinde Güncellendi

NBA 2K15, Euroleague Final Four Maçları Öncesinde Güncellendi

PAYLAŞ

20’den fazla Turkish Airlines Euroleague takımı güncellendi, eski Euroleague oyuncularını içeren MyTeam mücadelesi yayınlandı.

Visual Concepts’in ödüllü basketbol video oyunu serisinin en yeni oyunu NBA 2K15’in Turkish Airlines Euroleague Final Four maçlarını kutlamak üzere en son Turkish Airlines Euroleague kadrolarıyla güncellendiğini duyurdu. MyTeam modunun hayranları için ise oyuna önceden Turkish Airlines Euroleague’de oynamış NBA oyuncularını yenmeye odaklanan yeni MyTeam mücadelesi eklendi.

nba2k15-cover

Bu güncelleme sayesinde Euroleague hayranları favori takımlarının bire bir kadrolarıyla oynayabilecek ve Turkish Airlines Euroleague sezonundan en iyi eşleşmeleri yaşayabilecekler ve ayrıca 15 Mayıs – 17 Mayıs tarihleri arasında oynanacak Final Four maçlarının ve Şampiyonluk maçının sonucunu tahmin etmeye çalışabilecekler.

Yeni MyTeam mücadelesi de Final Four maçlarıyla bağlantılı, artık oyuncular Turkish Airlines Euroleague’de önceden oynamış olan en büyük NBA yıldızlarına karşı oynayabilecekler. Bu beşin-en-iyisi mücadelesi kazanan oyuncular 7,500 MyTeam puanı kazanacak ve bunu da kart paketi almak için kullanabilecekler.