NBA 2K17’nin Kapağını Süsleyecek İsim Belli Oldu

NBA 2K17’nin Kapağını Süsleyecek İsim Belli Oldu

PAYLAŞ

Üç kez NBA All-Star’a seçilen ve NBA 2K’nın en sadık oyuncularından biri olan George müthiş geçen sezonunu başarılı serinin kapak yüzü olarak taçlandırıyor.

2K bugün Indiana Pacers All-Star şutörü Paul George’un 20 Eylül’de çıkacak olan, dünyanın en çok satan NBA video oyun simülasyonu serisinin yeni oyunu NBA 2K17’nin kapak yıldızı olacağını açıkladı. George NBA 2K’nın kapağında ilk defa tek başına yer alacak ve maç başına 23.1 sayı ile kariyerinin en iyi istatistiğini yaparak sahalara geri döndüğü 2015-16 NBA sezonundaki başarısını taçlandırmış olacak.

Paul George’da NBA 2K Tutkunu

“Kendimi bildim bileli NBA 2K oynuyorum ve NBA 2K17’nin kapağına seçilmiş olmak aslında saha içindeki ve dışındaki sıkı çalışmamın başarılı olduğuna dair bir güven oyu anlamına geliyor,” diyor takımını 2015-2016 NBA playofflarına taşıyan Paul George. “2K ile böyle bir işbirliği yapacak olmaktan büyük heyecan duyuyorum ve umarım ki serinin yeni bir seviyeye taşınmasında benim de katkım olacak”. 

NBA 2K17 Standard Edition; PlayStation 4 ve PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemleri, Xbox One, Xbox 360 ve Windows PC platformlarında satışa çıkacak. 2K daha önceden yakın zamanda jübilesini yapmış olan Lakers ikonunun muhteşem kariyerini onurlandırmak için hazırladığı NBA 2K17 Kobe Bryant Legend Edition’ı PlayStation 4 sistemi ve Xbox One için satılacağını duyurmuştu.