VetMapp Sayesinde Yüzlerce Evcil Dostumuz Tedavi Edildi

VetMapp Sayesinde Yüzlerce Evcil Dostumuz Tedavi Edildi

PAYLAŞ
Dog vet clinic

VetMapp uygulaması, kullanıcıya en yakın veteriner klinikleri ve barınakları göstererek evlerde beslenen ve sokaklarda yaşayan yardıma muhtaç evcil dostlarımızın tedavi görmesine yardımcı oluyor. Özellikle ani ve gece saatlerinde yaşanan olaylar karşısında veteriner bulmakta zorlanan hayvanseverler VetMapp’i kullanarak, en yakınlarındaki açık veterinere kolayca erişiyor. 

15.000’in Üzerinde Hayvansever VetMapp’i Kullanıyor

Kısa sürede 15.000’in üzerinde hayvansever tarafından kullanılan VetMapp sayesinde, tedaviye muhtaç durumda olan yüzlerce evcil dostumuz, en yakındaki açık veterinere yetiştirilerek tedavi edildi. Hayatı kurtarılan pek çok hayvanın hikayesi, Vetmapp.com’da paylaşılıyor. En yakın veteriner kliniği ve barınakları bulan uygulamanın yeni sürümü ile artık evcil dostlarımız hakkında yeni bilgiler edinmek ve onların bilgilerini tutmak da mümkün oluyor.vetmap_screen__2_

1200’den Fazla Veteriner Kliniği Parmaklarınızın Ucunda

Hayvanseverlerin yoğun ilgi gösterdiği VetMapp’in yenilenen uygulamasında, 1200’den fazla veteriner kliniğinin bilgisine ulaşmak mümkün oluyor. Yüzlerce kliniğin kendi bilgilerini ekleyerek kayıt olduğu uygulamada, en güncel lokasyon ve bilgiler kullanıcıların akıllı cihazlarına yansıyor. vetmap_screen__3_

VetMapp’in yeni versiyonuyla veteriner klinikler kendi bilgilerini uygulamaya ekleyerek güncel lokasyon ve çalışma saatlerini kullanıcılarla paylaşabiliyor. Hizmetler hakkında detaylı bilgilendirme için ise veterinerler için aylık ücretli abonelik sistemi de aktif edildi. Bu sayede kullanıcılar, veteriner ve kliniğin hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiye anında ulaşabiliyor. 

Kazadan Sonra ilk 30 Dakika Çok Önemli

Küçük dostlarımızın %70’i maalesef kazalardan sonraki ilk 30 dakika içerisinde hayatlarını kaybediyorlar

 

Acil Durumlarda Tüm Pratikliğiyle VetMapp Yanınızda

Her hangi bir kaza veya acil durumda hakim olmadığınız bir bölgede olmanız hiç önemli değil. Çünkü VetMapp bulunduğunuz yere en yakın veteriner hekime kolayca ulaşmanıza yardımcı oluyor. Haritadan veteriner kliniklerinin veya sokakta yaşayan dostlarımız için belediye barınaklarının, kısırlaştırma ve rehabilitasyon merkezlerinin bulunduğu yerleri görebilir, rota çizme özelliğiyle oraya ulaşabileceğiniz güzergaha kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca veterinerlerin veya belediyelerin çalışma saatleri, adres, telefon ve internet sayfalarına da uygulama içerisinden ulaşabilirsiniz. VetMapp evcil dostunuz için en uygun veteriner hekim arayışınıza, sokak hayvanlarımız için de ücretsiz tıbbı destek alabileceğiniz noktaları bulmanıza yardımcı oluyor.

Tüm hayvanseverler kullanabilsin diye, iOS ve Android’li hemen her cihaza uyumlu ve yüksek performanslı çalışan VetMapp uygulamasına, akıllı telefonların uygulama marketlerinden ulaşılabileceği gibi, yakında yayınlanacak olan web versiyonuyla, İnternet’e bağlı herhangi bir cihazdan da erişilebilecek.